To je něco! Úžasný vesmír

To je něco! Úžasný vesmír - Sally Lee | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sally Lee
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
To je něco! Úžasný vesmír.pdf


Chcete si knihu přečíst?To je něco! Úžasný vesmír ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sally Lee. Číst To je něco! Úžasný vesmír Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaký tvar mají hvězdy? A proč je ve dne nevidíme? Jaké jsou planety sluneční soustavy a jak se od sebe liší? Co se odehrávalo během prvního letu na Měsíc? Která planeta je nejžhavější, z čeho je tvořen prstenec Saturnu a kolik astronautů už bylo na Měsíci? Tato knížka je napěchována zajímavostmi a vtipnými fakty. Bohatě ilustrované stránky ti představí celý vesmír. Díky odklápěcím okénkům, otočnému kolečku, velké rozkládací stránce a veršům se při čtení budeš skvěle bavit.


...o vesmír? Ahoj dneska si řekneme něco o tom jak vznikl vesmír a kdo ho vyrobil ... To je niečo! Úžasný vesmír - Lon Lee - za 8,57 ... ... .. Vesmír je úžasný.. Velký třesk 💥 = TEORIE BIBLE... Jsou i důkazy, a b... To je něco! Úžasný vesmír; To je něco! Úžasný vesmír. Lon Lee. Jak to vypadá, když astronauti letí do vesmíru? S touto knížkou plnou veršů, odklápecích okének a pohyblivých prvků se dozvíš všechno o hvězdách a planetách! Věk 4+ Kniha je skladem. Název: Úžasný vesmír - To je něco! Autor: Lon Lee. Titul je zařazen do ž ... Nakladatelství Svojtka & Co. - To je něco! Úžasný vesmír ... . Název: Úžasný vesmír - To je něco! Autor: Lon Lee. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné; ISBN: 978-80-256-2501-9. EAN: 9788025625019. Objednací kód: NA345121 To je něco! Úžasný vesmír - Sally Lee . Jaký tvar mají hvězdy? A proč je ve dne nevidíme? Jaké jsou planety sluneční soustavy a jak se od sebe liší? Co se odehráva...SOUVISEJÍCÍ KNIHY