Zločiny beze cti: Na památku všech žen, které byly v Jordánsku zabity ve jménu cti

Zločiny beze cti: Na památku všech žen, které byly v Jordánsku zabity ve jménu cti - Lene Woldová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lene Woldová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zločiny beze cti: Na památku všech žen, které byly v Jordánsku zabity ve jménu cti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zločiny beze cti: Na památku všech žen, které byly v Jordánsku zabity ve jménu cti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lene Woldová. Číst Zločiny beze cti: Na památku všech žen, které byly v Jordánsku zabity ve jménu cti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak lze obhájit vraždu ze cti? Tato otázka zavedla autorku hluboko do jordánské kultury, do věznic v Akabě i do nekonečné pouště Vádí Rúm. Zkoumala právní dokumenty i archivy novin a hledala v nich případy vražd ze cti, k nimž došlo mezi roky 1995 a 2014. Nakonec sestavila seznam 139 jmen. Našla 139 žen, které byly zastřeleny, uškrceny elektrickým kabelem, upáleny, popraveny sekerou, ukamenovány, přejety nebo donuceny vypít jed – z důvodů, jako je znásilnění, nepřístojné chování, nevěra, či za to, že měly make-up nebo prostě přišly pozdě domů.


...y beze cti: Na památku všech žen, které byly v Jordánsku zabity ve jménu cti Lene Woldová Nakladatel: Ikar 2019 Kdo napsal knihu Zločiny beze cti? Autorem je Lene Wold ... Václav Hořejší - Názory Aktuálně.cz ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Na památku všech žen, které byly v Jordánsku zabity ve jménu cti. ... k nimž došlo mezi roky 1995 a 2014. Nakonec sestavila seznam 139 jmen. Našla 139 žen, které byly zastřeleny, uškrceny elektrickým kabelem ... Popis; Čtenářská kategorie: kniha: Záhlaví: Wold, Lene: Název: Zločiny beze cti: Podnázev: na památku všech žen, které byly v Jordánsku zabity ve jménu cti ... NÁŠ RESTART ☆ - Krásná a mladá blbá vítačka muslimských ... ... ... Popis; Čtenářská kategorie: kniha: Záhlaví: Wold, Lene: Název: Zločiny beze cti: Podnázev: na památku všech žen, které byly v Jordánsku zabity ve jménu cti Nakonec sestavila seznam 139 jmen. Našla 139 žen, které byly zastřeleny, uškrceny elektrickým kabelem, upáleny, popraveny sekerou, ukamenovány, přejety nebo donuceny vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY