Příručka amatérského archeologa: aneb do mrtvých se nekope

Příručka amatérského archeologa: aneb do mrtvých se nekope - Jan Hajšman, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Hajšman,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příručka amatérského archeologa: aneb do mrtvých se nekope.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příručka amatérského archeologa: aneb do mrtvých se nekope ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Hajšman,. Číst Příručka amatérského archeologa: aneb do mrtvých se nekope Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nové vydání Příručky amatérského archeologa po deseti letech bohatě rozšiřuje vydání první, které vyplnilo mezeru na českém knižním trhu. Publikace je určena všem příznivcům archeologie, a to bez rozdílu hloubky jejich zájmu. Naprostí laici získají základní představu o práci archeologů, pokročilejší zde naleznou rady a tipy, jak zálibu rozvíjet. Text je praktickým pohledem na základní archeologické činnosti a problematiku ochrany archeologického dědictví. Snaží se na pravou míru uvádět některé kolující mýtyo archeologii a vytvářet prostor pro oboustranně výhodnou spolupráci amatérských zájemců s profesionálními archeology.


...l: aneb do mrtvých se nekope - Nové vydání Příručky amatérského archeologa po deseti letech bohatě rozšiřuje vydání první, které vyplnilo mezeru na českém knižním trhu ... Autor - Sokol - Petr Sokol | Knihy.ABZ.cz ... . - - Publikace je určena všem ... Příručka amatérského archeologa: aneb do mrtvých se nekope Jan Hajšman, Milan Řezáč, Petr Sokol, Robert Trnka Příručka amatérského archeologa aneb do mrtvých se nekope Celkové hodnocení Autor : Hajšman Jan, Řezáč Milan, Sokol Petr, Trnka Robert Nakladatel : Libri Název: Příručka amatérského archeologa aneb do mrtvých se nekope Autorský kolektiv: Jan Hajšman, Milan Řezáč, Petr Sokol, Robert Trnka 1. vydání: Praha, Libri, 2009 246 stran textu; 20 stran barevné obrazové přílo ... Jan Hajšman Příručka amatérského archeologa - lopewacar ... . vydání: Praha, Libri, 2009 246 stran textu; 20 stran barevné obrazové přílo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY