Kapitán Tomáš Ujfaluši

Kapitán Tomáš Ujfaluši - Petr Čermák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Čermák
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapitán Tomáš Ujfaluši.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kapitán Tomáš Ujfaluši ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Čermák. Číst Kapitán Tomáš Ujfaluši Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ulfi, jedno veliké fotbalové slunce! Obdivují ho fanoušci, je oblíben u spoluhráčů, chtějí ho trenéři a ještě k tomu se líbí ženám! Ano, Tomáš, ač je mladým přemýšlivým mužem, tak ho vždy charakterizoval široký klukovský úsměv. Od raného mládí vyzařuje sportovní umění i krásně nakažlivou pozitivní energii. Nejenže je bezesporu nejlepším českým obráncem současnosti - a dobře vidíme, jak reprezentaci chybí - ale prestižní média ho řadí mezi nejlepší obránce Evropy. Tomáš je ve svých čtyřiatřiceti nejen vynikajícím stoperem a organizátorem hry, dokáže spolehlivě zahrát i na obou krajích obrany, zdobí ho tak punc skvělého univerzálního plejera a silné lidské osobnosti s velkým srdcem. Tomáš září i v Madridu. V červenobílých barvách Atlétika dobyde po finálovém vítězství nad Fulhamem Evropskou ligu a také Evropský Superpohár, když překoná Inter Milán! Brání Messiho, Ronalda, hraje s Forlánem, Agüerem, stává se nepřehlédnutelnou součástí španělského hvězdného prostoru La Liga. Po Pavlu Nedvědovi, s nímž získá v týmu snů, který měl na EURO 2004 v Portugalsku na zlato, cenný bronz, se stane i kapitánem národního týmu. O tom všem je autorizovaná kniha, v níž Tomáš otevřeně hovoří i o "skandálech" reprezentantů vyvolaných bulvárními médii. Čtenář se doví, co se vlastně dělo či nedělo v březnu 2007 na pokoji 433 v hotelu Praha a o rok později v restauraci U Ševce Matouše.


...itán vedl Tomáš Ujfaluši českou reprezentaci na EURO 2008 • Michal Beránek (Sport) Tomáš Ujfaluši při svém posledním zahraničním angažmá v Galatasarayi Istanbul • Barbora Reichová (Sport) Tomáš Ujfaluši s časopisem Góóóól • Jaroslav Legner (Sport) Tomáš Ujfaluši (Czech pronunciation: [ˈtomaːʃ ˈujfaluʃɪ], born 24 March 1978) is a Czech former professional footballer ... Kapitán Ujfaluši: Na kvalifikaci budeme připravení - Šíp ... .He operated as either a central defender or a right back.. Other than in his country he played professionally in Germany (four years), Italy (four), Spain (three) and Turkey (two), winning six major titles between Hamburger SV, Atlético Madrid and Galatasaray. Kapitán Tomáš Ujfaluši. Petr Čermák. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) P ... Kapitán Tomáš Ujfaluši - Petr Čermák | Knihy Dobrovský ... .He operated as either a central defender or a right back.. Other than in his country he played professionally in Germany (four years), Italy (four), Spain (three) and Turkey (two), winning six major titles between Hamburger SV, Atlético Madrid and Galatasaray. Kapitán Tomáš Ujfaluši. Petr Čermák. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Ulfi, jedno velik...SOUVISEJÍCÍ KNIHY