Nenoste černou: A objevte své správné barvy

Nenoste černou: A objevte své správné barvy - J. Standish | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
J. Standish
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nenoste černou: A objevte své správné barvy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nenoste černou: A objevte své správné barvy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. Standish. Číst Nenoste černou: A objevte své správné barvy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha plná praktických rad a tipů pomůže všem ženám (a i mužům) objevit, jaký jsou typ a jaké barvy se k nim hodí. Autorka zabývající se analýzou barev ukazuje, že černá, tak oblíbená u mnoha žen, jim často přidává na věku a zvýrazňuje negativní známky stárnutí. Dozvíte se, jak se tomu dá vyhnout, a zároveň černou nosit - např. přidáním různých barevných doplňků a podobně. Zároveň objevíte své správné barvy, které vaši tvář rozjasní, a vy budete vypadat mladší a budete se cítit lépe. A o to autorce knihy jde především.


...torky Jules Standish „Nenoste černou a objevte své správné barvy" vyšla v anglickom originále v roku 2005 a v českom preklade v roku 2012 v nakladateľstve Pragma ... Výsledky vyhledávání ... . Na zadnej strane obálky je v krátkosti zhrnutý obsah knihy: „Autorka zaoberajúca sa analýzou farieb ukazuje že čierna, taká obľúbená u veľa žien, im ... nenOste ČeRnOu a objevte své správné barvy 16 At' už jsouvaš e ve li kos t nebotělesné proporce ja kékoli, pokud si oblečeteněco ve stejné, jednolité barvě, do - cílíte tím delšího a štíhlejší ho vz hledu,př estanete rozdělovat své tělo na dvě poloviny, a tím ho dě lat op ticky kratší. Dozvíte se, jak se tomu dá vyhnout, a zároveň černou nosit - např. přidáním různých barevných doplňků a podobně. Zároveň objevíte své správn ... Kniha Nenoste černou a objevte své správné barvy - Trh ... ... . Dozvíte se, jak se tomu dá vyhnout, a zároveň černou nosit - např. přidáním různých barevných doplňků a podobně. Zároveň objevíte své správn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY