Asfoská pole: Gears of War 1

Asfoská pole: Gears of War 1 - Karen Travissová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karen Travissová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Asfoská pole: Gears of War 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Asfoská pole: Gears of War 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karen Travissová. Číst Asfoská pole: Gears of War 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příznivci slavné videohry Gears of War se poprvé blíže seznamují s nejdrsnějšími bojovníky jednotky Delta, válkou zoceleným Marcusem Fenixem a nezlomným Dominikem Santiagem, a odhalují podrobný průběh stěžejní bitvy Kyvadlových válek. V dětství byli nerozlučitelní; jako vojáky je od sebe odtrhli. Marcus Fenix a Dominik Santiago válčili spolu s Domovým starším bratrem Carlosem v ohromné bitvě, která změnila vývoj Kyvadlových válek. Nyní musí vybojovat novou válku, válku za přežití lidstva. Zatímco se lidské společenství na Seře snaží opevnit, aby se ubránilo locustům, Marcuse a Doma pronásledují přízraky minulosti. Na povrch vyplouvá ochromující tajemství, o kterém se Marcus zapřisáhl, že ho nikdy neprozradí. Obklíčená Koalice řádných vlád zaujímá poslední postavení, a snaží se zabránit lidskému zániku. Stejně jako na Asfoských polích, vyvstává nutnost činit bolestná rozhodnutí. Marcus a Dom dokáží čelit krvežíznivým a neústupným locustům, ale obstojí jejich přátelství před pravdou o Carlosu Santiagovi?


... War 1 - Asfoská pole; ... Příznivci slavné videohry Gears of War se poprvé blíže seznamují s nejdrsnějšími bojovníky jednotky Delta, válkou zoceleným Marcusem Fenixem a nezlomným Dominikem Santiagem, a odhalují podrobný průběh stěžejní bitvy Kyvadlových válek ... Nakladatelství Classic - Trh knih - můj antikvariát online ... . Nejsem fanoušek gears of war, ale hra bude těžko horší než kniha. Fakt je to nuda. Mé dlouholeté pozorování toho, že holky prostě knížky, které by se mi líbili napsat neumí Karen na 100% potvrdila. Navíc tak neskutečně nespisovné psaní nejde ani číst. Všechny informace o produktu Kniha Gears of War: Asfoská pole - Karen Traviss, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Gears of War: Asfoská p ... Gears of War: Asfoská pole - Karen Traviss od 138 Kč ... ... . Navíc tak neskutečně nespisovné psaní nejde ani číst. Všechny informace o produktu Kniha Gears of War: Asfoská pole - Karen Traviss, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Gears of War: Asfoská p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY