A co láska?

A co láska? - Šárka Šišková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Šárka Šišková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
A co láska?.pdf


Chcete si knihu přečíst?A co láska? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Šišková. Číst A co láska? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prvotina úspěšné oděvní návrhářky Šárky Šiškové překvapuje svým vyzrálým literárním projevem. Autorka příběhů umí své čtenáře okamžitě zaujmout, velmi živým stylem dialogů a popisem míst. Dalo by se říci, téměř filmovými obrazy je čtenář rychle vtažen do napínavého děje až k jeho nečekanému vyvrcholení. Tři novely v jedné knize vypráví příběhy ze současnosti. První se jmenuje Červený kabriolet a čtenář se stává účastníkem natáčení filmového debutu režiséra a scénáristy Patrika v New Yorku. Mladá, talentovaná Alice by se velmi ráda posunula ve své kariéře a stala se uznávanou a vyhledávanou herečkou. Kam až je ochotná zajít pro svůj úspěch? Druhá část Nechodím nikdy pozdě vypráví o mezilidských vztazích v prostředí vysoké umělecké školy. Příběhy učitelů a studentů se nečekaně propojují, každý má své sny a ambice, životní i profesní. Co se přihodí, když každý z nich půjde za svými plány? Třetí novela Ryba ve vodě nás vrací k hrdinům první části. Režisér Patrik dokončuje scénář k novému filmu. Ocitáme se společně s herečkou Alicí na potápěčské základně u moře. Patrikova psychologická hra nemilosrdně vtahuje šest účastníků této letní dovolené do událostí, které dramaticky proměňují nejen scénář k chystanému filmu.


... vlastně láska a jak se v ní vyznat? Ve chvíli, kdy nás zajímá, co je to láska, se pravděpodobně ocitneme ve dvou z následujících situací: Buď nás zajímá, jestli nás partner miluje, nebo ne ... Známá zlínská návrhářka Šárka Šišková má novou lásku ... ... . Případně nás osočuje, že ho dost nemilujeme a my máme opačný pocit. ⚠ CORONAVIRUS TRAVEL UPDATES: Please contact us only if you're unable to change or cancel your trip online. No change/cancellation fees for travel through May 31, 2020. Natočeno 4. března 2016 na Mezinárodním festivalu jógy v Rišikéši v Indii. A co láska? je kniha tří povídek, které vzájemně spojuje téma lásky a mezilidských vztahů v běžných, každode ... Co je to láska? (Mooji) - YouTube ... . Natočeno 4. března 2016 na Mezinárodním festivalu jógy v Rišikéši v Indii. A co láska? je kniha tří povídek, které vzájemně spojuje téma lásky a mezilidských vztahů v běžných, každodenních i nečekaně dramatických situacích. Všechny tři povídky byly výborné, každá z nich ve mně zanechala nějaký dojem. T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY