Šéf na smetaně

Šéf na smetaně - Zdeněk Pohlreich | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Pohlreich
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šéf na smetaně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šéf na smetaně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Pohlreich. Číst Šéf na smetaně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Musím se s vámi podělit o zkušenost s vařením s knihami pana Polreicha. Do doby než jsem pokazila několik jídel a partner mi řekl, že bych si měla koupit nějakou kuchařku, jsem si myslela, že umím vařit docela dobře, ale od chvíle, kdy jsem si koupila tuto knihu a knihu "Prostřeno bez servítků" také od p. Polreicha, se mé vaření dramaticky zlepšilo. Poznala jsem, že výborné jídlo se dá velmi jednoduše a rychle uvařit prakticky ve dvou hrncích a nezabere to mnoho času, ale taky jsem se od té doby pořádně nenajedla. Ptáte se proč? Je to jednoduché - partner pracuje z domu a prosívá mě, abych mu večer uvařila jídlo na další den a dohodli jsme se, že když už vařím, udělám tři porce jídla, abychom měli dobrou večeři a partner jídlo na další den. Od doby, co vařím s knihou pana Polreicha, mi partner pravidelně polovinu až tři čtvrtiny mé večeře doslova sežere, takže zatímco já úspěšně hubnu, jemu roste bříško. Asi budu muset začít vařit pro čtyři :-)


...epší a nejchutnější francouzské recepty v českém provedení v podání Zdeňka Pohlreicha (Premiéra) Videorecepty z pořadu Šéf na smetaně ... Králík na smetaně recept ... . Zdeněk Pohlreich . Ty nejlepší a nejchutnější francouzské recepty v českém provedení v podání Zdeňka Pohlreicha (Premiéra) Premiéra: 11.06.2012 11 epizod 11 receptů Šéf na smetaně ... Šéf na smetaně. 165 To se mi líbí · Mluví o tom (1). Recepty z nového pořadu Zdeňka Pohlreicha Šéf na smetaně. Šéf na smetaně (8) Přehrává se. Šéf na smetaně (1) reklama . Články. Rasp ... Šéf na smetaně - Zdeněk Pohlreich | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Recepty z nového pořadu Zdeňka Pohlreicha Šéf na smetaně. Šéf na smetaně (8) Přehrává se. Šéf na smetaně (1) reklama . Články. Rasputin je v seriálu Modrý kód zase na koni. Povede se mu náročná operace? Inzerát na seznamce: Statkářka s krachujícím statkem a problematickou sestrou alias Týna. Dita má Viktora v h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY