Úsměv pro ducha: Hledači duchů 2.

Úsměv pro ducha: Hledači duchů 2. - Simon R. Green | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Simon R. Green
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Úsměv pro ducha: Hledači duchů 2..pdf


Chcete si knihu přečíst?Úsměv pro ducha: Hledači duchů 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon R. Green. Číst Úsměv pro ducha: Hledači duchů 2. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seznamte se se zaměstnanci Carnackiho institutu – J.C. Chance: vedoucí týmu, statečný, šarmantní a až nesnesitelně arogantní; Melody Chambersová: technočarodějka, která udržuje v chodu veškerou jejich nadpřirozenobi­jeckou výbavu a Štístko Jack Palmer: děsivě ponurý telepat. Jejich popis práce: udělat NĚCO s duchy, uložit je k věčnému odpočinku, vypudit je a když to nepůjde po dobrém, tak jim nakopat ty jejich ektoplazmatické zadky… Nyní se snaží vyřešit problém soukromého výzkumného střediska jednoho z největších výrobců léčiv na světě. Už to zkusila policie – nikdo nepřežil. Pak tam vnikla zásahová jednotka národní bezpečnosti. Ani o ní už nikdo neslyšel. Takže to dostali na starost vycházející naše hvězdy Carnackiho institutu. Nemají správné vybavení. Nemají ani tušení, čemu vlastně čelí. A rychle jim odtikává čas. Mají ale jedno eso v rukávu: Chanceho velice milovanou – a také velice mrtvou – přítelkyni… Druhý díl série Hledači duchů, která se v příštím roce dočká také filmového zpracování.


...pro ducha: Hledači duchů 2. Simon R. Green ... E-kniha: Úsměv pro ducha - Simon R. Green | Knihy.ABZ.cz ... ... Úsměv pro ducha Autor: Green, Simon R. Nakladatel: Polaris EAN: 9788073321871 ISBN: 978-80-7332-187-1 Originál: Ghost of a Smile Překlad: Hořejší, Josef Popis: 1× kniha, brožovaná, 236 stran, česky Rozměry: 10,4 × 17,5 cm Úsměv pro ducha book. Read 97 reviews from the world's largest community for readers. Seznamte se se zaměstnanci Carnackiho institutu - JC Chance: vedouc... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Úsmě ... Úsměv pro ducha | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Úsměv pro ducha. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Úsměv pro ducha. Hledači duchů 2. GREEN Simon R. Info: Polaris, 2012 (1.) - brož., 240 str. Z angl. přel. J. Hořejší ... Koupit Koupit eknihu. Seznamte se se zaměstnanci Carnackiho institutu - J. C. Chance:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY