Na operu s italštinou / All’opera in Italiano: Dvojjazyčná kniha + MP3

Na operu s italštinou / All’opera in Italiano: Dvojjazyčná kniha + MP3 - Stefano Baldussi | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stefano Baldussi
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na operu s italštinou / All’opera in Italiano: Dvojjazyčná kniha + MP3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na operu s italštinou / All’opera in Italiano: Dvojjazyčná kniha + MP3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stefano Baldussi. Číst Na operu s italštinou / All’opera in Italiano: Dvojjazyčná kniha + MP3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je určena pokročilým studentům italštiny, kteří si chtějí zábavným způsobem rozšířit své znalosti tohoto jazyka. Obsahuje výběr z nejznámějších operních árií, jako je např. Tosca, Aida nebo Don Giovanni. Může být užitečnou pomůckou pro zpestření výuky jak při samostudiu, tak v hodinách s lektorem. V publikaci najdete operní árie s překladem, komentáře gramatických a lexikálních jevů, cvičení s klíčem a CD ve formátu MP3, na kterém najdete libreta a slovíčka namluvená rodilou mluvčí.


...u s italštinou All'opera in Italiano Stefano Baldussi Kniha je určena pokročilým studentům italštiny, kteří si chtějí zábavným způsobem rozšířit své znalosti tohoto jazyka ... Arie antiche v a cd | HLEDEJCENY.cz ... . Obsahuje výběr z nejznámějších operních árií od Mozarta, Verdiho, Pucciniho a Rossiniho, jako je např. Tosca, Aida nebo Don Giovanni. Na operu s italštinou / All'opera in Italiano Autor: Baldussi, Stefano Nakladatel: Edika EAN: 9788026600312 ISBN: 978-80-266-0031-2 Popis: 1× kniha, 1× CD MP3, brožovaná, 104 stran, česky, italsky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Jazyk: Kniha: All'opera in Italiano / Na operu s italštinou (Stefano Baldussi). ... Součástí publikace je také CD ve formátu MP3, na kterém najdete libreta a slovíčka ... All'opera in Italiano Na operu s italštinou (Stefano ... ... . vydání) Jazyk: Kniha: All'opera in Italiano / Na operu s italštinou (Stefano Baldussi). ... Součástí publikace je také CD ve formátu MP3, na kterém najdete libreta a slovíčka namluvená s přednesem rodilými mluvčími. Na operu s italštinou je první...SOUVISEJÍCÍ KNIHY