Vítězové nikdy nepodvádějí

Vítězové nikdy nepodvádějí - Jon M. Huntsman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jon M. Huntsman
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vítězové nikdy nepodvádějí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vítězové nikdy nepodvádějí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jon M. Huntsman. Číst Vítězové nikdy nepodvádějí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Díky knize Vítězové nikdy nepodvádějí se naučíte naslouchat svému vnitřnímu morálnímu kompasu, i když vám titulky finančních periodik a chmurné předpovědi hrozí bankrotem. Naučíte se, jak chránit svou čest, když jdete proti proudu, jak vybudovat něco, co přetrvá, když vám ostatní vnucují rizikové úvěry a finanční výpomoc, jak převzít odpovědnost, sestavit silné týmy a podělit se o úspěch, který jste si tak tvrdě vybojovali.


...y informácie o produkte Kniha Vítězové nikdy nepodvádějí - Jon M ... Huntsman - Vítězové nikdy nepodvádějí a to ani v těžkých ... ... . Huntsman, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Vítězové nikdy nepodvádějí - Jon M. Huntsman. Díky knize Vítězové nikdy nepodvádějí se naučíte naslouchat svému vnitřnímu morálnímu kompasu, i když vám titulky finančních periodik a chmurné předpovědi hrozí bankrotem. Naučíte se, jak chránit svou čest, když jdete proti proudu, jak vybudovat něco, co přetrvá, když vám ostatní vnucují rizikové úvěry a ... Vítězové nikdy nepodvádějí je ale trochu odlišná kniha. Na ... Vítězové nikdy nepodvádějí - Jon M. Huntsman | Knihy Dobrovský ... ... Vítězové nikdy nepodvádějí je ale trochu odlišná kniha. Na své přednášce ji doporučovala Eliška Hašková Coolidge. Inteligentní a inspirativní žena, odbornice v oblasti etikety a bývalá asistentka pěti amerických prezidentů. A pak, sh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY