Vaše kotě: Vaše zvířátko

Vaše kotě: Vaše zvířátko - Brigitte Eilert-Overbeck | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Brigitte Eilert-Overbeck
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vaše kotě: Vaše zvířátko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vaše kotě: Vaše zvířátko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brigitte Eilert-Overbeck. Číst Vaše kotě: Vaše zvířátko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Toužíte spolu s dětmi po malém, něžném koťátku a těšíte se, jak se s ním budete mazlit? Pak je tato příručka určena právě vám. Je totiž zaměřena na celou rodinu. Můžete si nejprve vyzkoušet v testu, zda se vaše představy o kočce v domácnosti příliš nerozcházejí s realitou. Nízký počet bodů vás nemusí odradit, všechny potřebné znalosti načerpáte v knize. Zjistíte, jaké plemeno si vybrat, jak pro kotě připravit útulný domov, čím ho krmit a jak o ně pečovat, aby předlo spokojeností. Rodiče ocení speciální rubriku o vztahu dítěte a kočky a o řešení případných problémů.


...tě: Vaše zvířátko. Brigitte Eilert-Overbeck Nakladatel: Vašut 2012 ... Vaše kotě - Chci.cz ... ... Vaše kotě Autor: Eilert-Overbeck, Brigitte Nakladatel: Vašut EAN: 9788072367986 ISBN: 978-80-7236-798-6 Originál: Mein Kätzchen Překlad: Čejková, Ivana Vaše kotě - Vaše zvířátko Brigitte Eilert-Overbeck. Běžná cena: 199 Kč ... > Vaše kotě-11% sleva. Kniha: Vaše kotě Autor: Brigitte Eilert-Overbeck Podtitul: Vaše zvířátko. Příručka shrnuje informace nezbytné k úspěšné péči o koťata. ... Edice "Vaše zvířátko" | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Příručka shrnuje informace nezbytné k úspěšné péči o koťata. Základní údaje o kočkách, jejich vlastnostech a chování, stručný přehled plemen. Rady pro výběr ... Objednávejte knihu Vaše kotě - Vaše zvířátko v internetovém knihkupectví Megaknihy.c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY