Prýmkování: Výroba textilních šperků

Prýmkování: Výroba textilních šperků - Drahomíra Fejtková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Drahomíra Fejtková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prýmkování: Výroba textilních šperků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prýmkování: Výroba textilních šperků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Drahomíra Fejtková. Číst Prýmkování: Výroba textilních šperků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stačí trocha šikovnosti a brzy obohatíte svou šperkovnici o více než dvě desítky nových originálních přírůstků v podobě náušnic, náramků, čelenek, prstenů, náhrdelníků i sponek do vlasů. Navíc získáte inspiraci pro své vlastní nápady! Naučte se jednoduchou techniku, při které sešíváním sutašek, což je druh galanterních prýmků, a všíváním různých typů korálků vznikají velmi originální výrobky. Komponenty Swarovski, které v naší knize používáme a doporučujeme, dodají výsledkům vaší práce na kráse, preciznosti a eleganci.


...ání - úplně nová technika výroby originálních textilních šperků! Stačí trocha šikovnosti a brzy obohatíte svou šperkovnici o více než dvě desítky nových originálních přírůstků v podobě náušnic, náramků, čelenek, prstenů, náhrdelníků i sponek do vlasů ... Vyroba sperku pro deti levně | Mobilmania zboží ... . Výroba originálních šperků, které se běžně nevidí Kniha: Prýmkování - Výroba textilních šperků Autor: Darí Fejtková Díl:1 Vydáno: 2012 Nakladatelství: Fragment Počet stran: 80 Žánr: pro šikovné ruce Doporučený věk: bez omezení Prýmkování - úplně nová technika výroby originálních textilních šperků! Stačí trocha šikovnosti a brzy obohatíte svou ... Prýmkování - Výroba textilních šperků kniha od autora Darí Fejtková, Drahomíra Fejtková. Naučte se jednoduchou techniku, při které sešíváním sutašek, což je druh galanterních prýmků, a všíváním různých typů korál ... Prýmkování - aneb šití šperků ze sutašek - Výroba šperků ... ... ... Prýmkování - Výroba textilních šperků kniha od autora Darí Fejtková, Drahomíra Fejtková. Naučte se jednoduchou techniku, při které sešíváním sutašek, což je druh galanterních prýmků, a všíváním různých typů korál...SOUVISEJÍCÍ KNIHY