EKG do kapsy

EKG do kapsy - Haberl Ralph | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Haberl Ralph
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
EKG do kapsy.pdf


Chcete si knihu přečíst?EKG do kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Haberl Ralph. Číst EKG do kapsy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již 4. vydání velmi úspěšné publikace "EKG pocket", která je z ediční řady "pocket - kapesní" nakladatelství Börm Bruckmeier Verlag. Kniha je určena studentům, lékařům v praxi a lékařům všech odborností, ocení ji ale i sestry specialistky. Dvojbarevná kniha poskytuje velmi stručné základy metody a je orientována mimořádně prakticky a didakticky s řadou vyobrazení a EKG křivek. Jednotlivé kapitoly obsahují: základy, fyziologické EKG, srdeční hypertrofii, blokády ramének, A-V blokády, ischemii myokardu, bradykardie, tachykardie a další poruchy rytmu, karditidy a kardiomyopatie, poruchy elektrolytů, ovlivnění léky, rušení a artefakty.


...kapsy Již 4. vydání velmi úspěšné publikace EKG pockett , která je z ediční řady pocket - kapesníí nakladatelství Börm Bruckmeier Verlag ... EKG do kapsy | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... .Kniha je určena studentům,... EKG. do kapsy. Překlad 4. vydání. EKG do kapsy. Ralph Haberl. Již 4. vydání velmi úspěšné publikace „EKG pocket", která je z ediční řady „pocket - kapesní" nakladatelství Börm Bruckmeier Verlag. Dvojbarevná kniha poskytuje stručné základy metody a je orientována mimořádně Všetky informácie o produkte Kniha EKG do kapsy, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie EKG do kapsy. EKG do kapsy od 11,38 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. EKG do kapsy . ... EKG do kapsy - Haberl Ralph | Knihy Grada ... . EKG do kapsy od 11,38 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. EKG do kapsy . ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY