Atlas měsíčních dobrodružství

Atlas měsíčních dobrodružství - Pavel Gabzdyl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Gabzdyl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas měsíčních dobrodružství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Atlas měsíčních dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Gabzdyl. Číst Atlas měsíčních dobrodružství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podívejte se na noční oblohu. Co vidíte? Velikou kulatou pobledlou hlavu měsíce. Úplňkově září do všech stran. Odjakživa ten stříbrný poutník ze své výšky provokoval a dráždil lidské pokolení. Máte to také tak? Neváhejte a nastupte na velkou kosmickou výpravu, na jejímž konci tajemství měsíce odhalíte. Na šesti mapách projdete měsíc křížem krážem a v šesti kapitolách se seznámíte s prvními astronauty, prvními měsíčními cestovateli, prvními raketoplány i těmi nejmodernějšími vesmírnými vozítky.


...síčních dobrodružství. Pavel Gabzdyl ... Atlas měsíčních dobrodružství - Pavel Gabzdyl | Knihy ... ... . Oslavte s Atlasem měsíčních dobrodružství 50 let od prvního kroku člověka na Měsíci! Podívejte se na noční oblohu. Co vidíte? Velikou kulatou pobledlou hlavu měsíce. Úplňkově září do všech stran. Odjakživa ten stříbrný poutník ze své výšky provokoval a dráždil ... Atlas měsíčních dobrodružství Pavel Gabzdyl. 5,0 ( 1) Oslavte s Atlasem měsíčních dobrodružství 50 let od prvního kroku člověka na Měsíci! Podívejte se na noční oblohu. Co vidíte? Velikou kulatou pobledlou hl ... Atlas měsíčních dobrodružství | Albatros.cz ... . Co vidíte? Velikou kulatou pobledlou hlavu měsíce. Úplňkově září do všech stran. Odjakživa ten stříbrný poutník ze své výšky provokoval a ... Kniha: Atlas měsíčních dobr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY