Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem

Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem - Emma Ledden | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Emma Ledden
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emma Ledden. Číst Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Potřebujete připravit kvalitní prezentaci a nevíte, jak na to? Chcete vytvářet působivější a modernější prezentace než dosud? Máte obavy ze samotného průběhu svého vystoupení? Rádi byste působili přesvědčivě a profesionálně? V dnešní době digitálních technologií již není prostor pro zastaralé způsoby vytváření prezentací. Prezentace je často nutné připravit rychle a také posluchači mají málo času, jsou zavaleni informacemi, a někdy se dokonce vyskytují na různých místech světa.Tato knížka nabízí jednoduchý postup, jak vytvořit špičkovou prezentaci, která vaše posluchače opravdu zaujme a přesvědčí. Jde o nový přístup k vytváření prezentací, při kterém jsou i složité věci podávány jednoduše, stručně a zejména s neustálou orientací na posluchače. Naučíte se, jak mluvit ve správnou chvíli a správným způsobem o důležitých věcech tak, aby to bylo pro posluchače zajímavé a smysluplné.S pomocí rad z této knížky předvede i ten nejméně zkušený prezentátor špičkovou prezentaci a ti zkušenější snadno dosáhnou ještě lepších výsledků.


...e si své publikum krok za krokem. ... „Úspěšná prezentace je skutečně praktickým návodem pro každého, kdo se zajímá o prezentování ... Úspěšná prezentace a prosazení | Alfa Universum L.K. s.r.o. ... . Je velmi poutavá a snadno se čte. Obsahuje celou řadu užitečných příkladů ze života a návodných šablon. Tato kniha je přínosná jak pro začátečníky v oblasti prezentací ... Kniha: Úspěšná prezentace -- Získejte si své publikum krok za krokem - Emma Ledden. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřen ... Úspěšná prezentace -- Získejte si své publikum krok za krokem ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (získejte si své publikum krok za krokem) Podnázev: Získejte si své publikum krok za krokem Jednoduché postupy a návody na přípravu profesionální, přesvědčivé prezentace. Základem je před...SOUVISEJÍCÍ KNIHY