Kolotoč nad postýlku - Kouzelní jednorožci

Kolotoč nad postýlku - Kouzelní jednorožci - Annabel Stones | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Annabel Stones
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kolotoč nad postýlku - Kouzelní jednorožci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kolotoč nad postýlku - Kouzelní jednorožci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Annabel Stones. Číst Kolotoč nad postýlku - Kouzelní jednorožci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítej na Tanečním vršku, kde mají svůj výběh jednorožci. Hvězdička a její přátelé s radostí očekávají nové jednorožce, a tak připravují oslavu na uvítanou. Hvězdička chce všechno zvládnout sama, ale nevšimne si, že se blíží bouřka. Silný vítr zboří stan a zničí výzdobu. Chudák Hvězdička. Ostatní jednorožci smutné Hvězdičce přispěchají na pomoc a společnými silami a taky za pomoci kouzel stihnou výběh připravit právě včas. Přichází totiž Jiskra a její hříbátko Štístko. Kniha je ideální pro předčítání malým holčičkám, které fascinuje kouzelný svět jednorožců. Obsahuje snadno sestavitelný model závěsného kolotoče, který svému dítěti můžete připnout nad postýlku. Nůžky ani lepidlo potřebovat nebudete, díly stačí jednoduše vycvaknout ze stránek a zasunout do sebe. A tak bude mít vaše dítě své oblíbené kouzelné jednorožce stále u sebe!


... nad postýlku - Kouzelní jednorožci - neuveden ... Kouzelný kolotoč (2005) - trailer - YouTube ... . Vítej na Tanečním vršku, kde mají svůj výběh jednorožci. Hvězdička a její přátelé s radostí očekávají nové jednorožce, a tak připravují oslavu na uvítanou. Hvězdička chce všechno zvládnout sama, ale nevšimne si, že se blíží bouřka. Kniha: Kolotoč nad postýlku -- Kouzelní jednorožci. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodej ... Kolotoč nad postýlku - Kouzelní jednorožci - Annabel ... ... . Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... > Příběhy > Kolotoč nad postýlku ... Kolotoč nad postýlku: Kouzelní jednorožci (978-80-256-2550-7) Kniha - 8 stran, česky, Prostorové pohádky, leporela Vítej na Tanečním vršku, kde mají svůj výběh jednorožci. Hvězdička a její přátelé s radostí očekávají nové jednorožce,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY