Neviditelný život Euridice Gusmaové

Neviditelný život Euridice Gusmaové - Martha Batalha | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martha Batalha
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neviditelný život Euridice Gusmaové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neviditelný život Euridice Gusmaové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martha Batalha. Číst Neviditelný život Euridice Gusmaové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Eurídice by se v životě ráda prosadila, ale všechny jejich snahy jsou už předem odsouzeny k neúspěchu. Její tradičně smýšlející manžel není na nezávislou ženu zvědavý. Hlavně ať jsou pantofle podélně srovnané u paty postele a rádio není nahlas ani potichu! Když se však u dveří objeví její zmizelá sestra Guida, životy všech se obrátí naruby. Debutový román, který vyšel ve dvaceti zemích, patří mezi to nejzajímavější ze současné světové literatury.


...z obrazově působivého úvodu a zajímavé, modernistické typografie titulků vydrží asi první půl hodinu, kdy se ještě zdá, že by Neviditelný život Eurídice Gusmãové mohl mít sám nad sebou nadhled ... KVIFF: Příliš viditelný Neviditelný život Euridice Gusmao ... . Čím déle jej ale divák sleduje, tím víc se obává, že už žádné další překvapení nepřijde a vskutku. Neviditelný život Euridice Gusmaové Martha Batalha. 5,0 ( 1) Humor a brazilský temperament v netradičním příběhu o emancipaci žen. Eurídice by se v životě ráda prosadila, ale všechny jejich snahy jsou už předem odsouzeny k neúspěchu. Její tradičně smýšlející manžel není na nezávislou ženu zvědavý. 0 hodnocení Neviditeln ... Neviditelný život Euridice Gusmaové - Martha Batalha ... ... . Eurídice by se v životě ráda prosadila, ale všechny jejich snahy jsou už předem odsouzeny k neúspěchu. Její tradičně smýšlející manžel není na nezávislou ženu zvědavý. 0 hodnocení Neviditelný život Eurídice Gusmaové 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první...SOUVISEJÍCÍ KNIHY