Zlatý časy

Zlatý časy - Petr Hudský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Hudský
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý časy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatý časy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Hudský. Číst Zlatý časy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvě dívky. Odlišné rodiny, odlišné světy. Dvě nejlepší kamarádky. Podobné názory, stejné průšvihy. Dvě dívky, které prožívají své zlaté časy. Zlaté časy. Každý si je prožil. Říkáme tak době, kterou považujeme ve svém životě za nejšťastnější a kterou si vždy více či méně idealizujeme. Nevýhodou zlatých časů bývá, že je poznáme, až když jsou nenávratně pryč. Po řadě konfliktů s vyučujícími i s ředitelkou musí sedmnáctiletá Linda přestoupit na jinou školu. V novém prostředí potkává Hanku, stejnou průšvihářku. Přes všechny maléry a trápení prožívají Hanka a Linda své zlaté časy právě teď. A na rozdíl od ostatních to moc dobře vědí.


...te na stránkách Cukrárna " Zlatý časy" V naši cukrárně se přenesete do dob Rakousko - Uherské monarchie ... Zlatý časy, z.s. , Loučim IČO 08015945 - Obchodní rejstřík ... ... .Ochutnáte kvalitní cukrářské C.K. kousky a netradiční speciality jako je šodo štrůdl Františka Josefa, nebo bábovku Kateřiny Schrattové a čokoládu císařovny Sissi. V nabídce máme ta Zlaté časy. Václav Kopta a jeho milovaná 60. léta v písničkách a především jejich textech. Délka pořadu: 55 min. Více o pořadu. Čas vysílání ... Klip z foteček,který sem dělala na skupinu ARGE ... Zlatý časy - Petr Hudský | Databáze knih ... . Délka pořadu: 55 min. Více o pořadu. Čas vysílání ... Klip z foteček,který sem dělala na skupinu ARGEMA a jejich skvělou písničk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY