O lásce, tichu i zradě

O lásce, tichu i zradě - Ivan Klíma | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Klíma
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O lásce, tichu i zradě.pdf


Chcete si knihu přečíst?O lásce, tichu i zradě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Klíma. Číst O lásce, tichu i zradě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ivan Klíma se v posledních letech vrátil ke své oblíbené literární formě, k povídkám. O povídce tvrdí, že je to nejobtížnější literární útvar, navíc dobrá povídka má být krátká, zvláště v dnešní době, kdy je každý z nás zavalen množstvím slov a vyprázdněných sdělení. V tomto útlém souboru, shrnujícím prózy většinou napsané v posledních dvou letech, najdeme i celý oddíl „Velmi krátkých povídek“, na nichž autor dokázal, že lze poutavý příběh, jednou milostný, po druhé až hororový, sdělit opravdu jen několika větami.


... lásce, tichu i zradě je v. Přečtených: 18x: Čtenářské výzvě ... Citáty o smutku - 100 úžasných citátů - 141 zajímavých citátů ... ... O lásce, tichu i zradě Autor: Klíma, Ivan Nakladatel: Academia EAN: 9788020020802 ISBN: 978-80-200-2080-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 168 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Celkem 206 citátů o tichu, filtrovat: ... O přátelství, O válce, O nepřátelství, O zradě. Help us translate English quotes. Discover interesting quotes and translate them. Start translating „T ... O lásce, tichu i zradě - Ivan Klíma — Kniha.cz ... . Discover interesting quotes and translate them. Start translating „Ticho mě děsilo. Nebylo to to ticho ticha. Bylo to mé vlastní ticho." ... O lásce, O milován ... Ivan Klíma je autorem knihy O lásce, tichu i zradě. V posledních letech se vrátil ke své oblíbené literární formě, k povídkám. O povídce tvrdí, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY