Turecko-český a česko-turecký slovník

Turecko-český a česko-turecký slovník - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Turecko-český a česko-turecký slovník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Turecko-český a česko-turecký slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Turecko-český a česko-turecký slovník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jde o zcela původní autorské dílo zachycující co nejvěrněji současný psaný i mluvený jazyk. Přes své všeobecné zaměření obsahuje i terminologii z oblasti ekonomie, práva nebo techniky či slovní zásobu odrážející turecké reálie. Tento slovník tak českému uživateli nejen napomůže porozumět tureckým textům, svým tureckým přátelům a obchodním partnerům, ale i pochopit slova specificky turecká, která často nemají přesně odpovídající český ekvivalent.


...ečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Tímto známým rčením vás srdečně vítáme na překladatelském webu Slovníček ... Turecko-český a česko-turecký slovník | Záložka.cz ... .cz, který poskytuje kompletní multijazykový překladač on-line do více než 40 jazyků světa, to vše je napojeno na kvalitní překladatelský servis. Stačí vložit větu, frázi, víceslovný text či souvětí, zvolit jazyk, do kterého chcete ... Zvolte jazyky, se kterými má překladač pracovat. Napište nebo zkopírujte text do horního pole a klikněte na tlačítko „přeložit". V dolním poli se okamžitě objev ... Pár základních frází a slovíček v turečtině | ČeskoTurecko.cz ... . Napište nebo zkopírujte text do horního pole a klikněte na tlačítko „přeložit". V dolním poli se okamžitě objeví požadovaný překlad, který si následně můžete označit, zkopírovat a použít pro vaše potřeby. Turecko-český a česko-turecký slovník (4.04) Celkový počet hlasů: 23. Nový turecko-český a česko-turecký slovník, který ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY