S pastelkami po zámku Konopiště: První průvodce pro děti

S pastelkami po zámku Konopiště: První průvodce pro děti - Eva Chupíková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Chupíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
S pastelkami po zámku Konopiště: První průvodce pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?S pastelkami po zámku Konopiště: První průvodce pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Chupíková. Číst S pastelkami po zámku Konopiště: První průvodce pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek. Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii, výrazných osobnostech, exteriér, interiér i okolí památky atraktivní a přehlednou formou. Nabízí přímé možnosti zaznamenat vlastní postřehy, podněcuje k aktivnímu prožitku, láká k pozorování místa, umožňuje kreslit, lepit a zapisovat. Pomáhá při orientaci v okolí přehlednými nákresy a plánky. Naučný suvenýr na pokračování a první průvodce památkami pro děti s pastelkami.Součástí balení každého průvodce jsou malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě zámku.


...ent and current principles of heritage conservation →; A Century of Heritage Preservation in the Czech Republic ; Heritage Unbound - 30 restorations in 30 years of democracy S pastelkami po zámku Slavkov - Austerlitz ... Dětské prohlídky na hradu či zámku SOUTĚŽ - 3dmamablog ... . Individualizovaný naučný suvenýr na pokračování na šestnácti stranách o rozměru 23,5x16 cm. Průvodce slavkovským zámkem je č. 55 v sérii brožovaných publikací o našich nejznámějších památkách. Součástí balení průvodce jsou dle zvolené varianty malé pastelky (6ks, 9x4 ... S pastelkami po zámku Konopiště Autor: Chupíková, Eva Nakladatel: Hranostaj EAN: 9788087627129 ISBN: 978-80-87627-12-9 Ilustra ... S pastelkami po zámku Konopiště - Eva Chupíková | Knihy.ABZ.cz ... . Součástí balení průvodce jsou dle zvolené varianty malé pastelky (6ks, 9x4 ... S pastelkami po zámku Konopiště Autor: Chupíková, Eva Nakladatel: Hranostaj EAN: 9788087627129 ISBN: 978-80-87627-12-9 Ilustrace: Chupíková, Eva Popis: 1× kniha, 16 stran, česky Rozměry: 15,5 × 23 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) S pastelkami po... První průvodce památkami pro děti Podrobnosti ... Cílem našeho průvodce s pastelka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY