Velká encyklopedie Počasí a změna klimatu

Velká encyklopedie Počasí a změna klimatu - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká encyklopedie Počasí a změna klimatu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká encyklopedie Počasí a změna klimatu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velká encyklopedie Počasí a změna klimatu Online je nyní tak snadné!

POPIS


S počasím se stále něco děje. A to je pravděpodobně důvod, proč se jím tolik zabýváme. Srozumitelné texty v této knize, které byly napsány mezinárodním týmem odborníku, barevné fotografie, podrobné ilustrace, mapy, grafy a diagramy vám způsobem, jenž zaujme i poučí, odhalí procesy a mechanismy, které ovládají a jimiž se řídí počasí. Kniha je rozdělena do šesti oddílů, obsahuje výsledky nejmodernějších vědeckých výzkumů od úrovně molekulární až po planetární. Podrobně je probrána zemská atmosféra a její globální systémy, extrémní povětrnostní jevy, meteorologie a klimatické pásy. V posledním oddílu jsou uvedeny důkazy o změně klimatu, nastíněny pravděpodobné závěry a vysvětleny způsoby, jimiž mohou vlády, soukromé společnosti i jednotlivci přizpůsobit své zavedené zvyklosti, aby zmírnili stav, jemuž dnes čelí celé lidstvo.


...ncyklopedie Počasí a změna klimatu Nakladatel: Svojtka & Co ... Velká encyklopedie Počasí a změna klimatu - SEVT.cz ... . EAN: 9788025607077 ISBN: 978-80-256-0707-7 Originál: The Encyclopedia of Weather and Climate Change Překlad: Pauer, Martin a Stařecká, Erika Popis: 1× kniha, vázaná, 512 stran, česky Rozměry: 23,2 × 27 cm Rok vydání: A to je pravděpodobně důvod, proč se jím tolik zabýváme v knize Velká encyklopedie Počasí a změna klimatu. Srozumitelné texty v knize Velká encyklopedie Počasí a k ... Velká encyklopedie Počasí a změna klimatu - neuveden ... ... . Srozumitelné texty v knize Velká encyklopedie Počasí a klimatu, které byly napsány mezinárodním týmem odborníků, barevné fotografie, podrobné ilustrace, mapy, grafy a diagramy vám způsobem, jenž zaujme i poučí ... Kniha: Velká encyklopedie Počasí a změna klimatu. S počasím se stále něco děje. A to je pravděpodobně důvod, proč se jím tolik zabýváme. Srozumitelné tex...SOUVISEJÍCÍ KNIHY