Receptíky pro kuchtíky: Hravá kuchařka na dětské oslavy

Receptíky pro kuchtíky: Hravá kuchařka na dětské oslavy - Libor Drobný, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Libor Drobný,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Receptíky pro kuchtíky: Hravá kuchařka na dětské oslavy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Receptíky pro kuchtíky: Hravá kuchařka na dětské oslavy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Drobný,. Číst Receptíky pro kuchtíky: Hravá kuchařka na dětské oslavy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka plná barevných fotografií, vtipných ilustrací a napínavých komiksů je určena všem dětem, které se zajímají o kuchařské umění a rády by svým kamarádům, rodičům nebo prarodičům připravily zajímavé pohoštění. Recepty zahrnují jak pokrmy SLANÉ (chlebíčky, jednohubky, saláty, obložené mísy apod.), tak i SLADKOSTI (cukroví, poháry, dortíky, lívance apod.) a NÁPOJE. Provedení těchto známých pochutin vás zaručeně překvapí.


...ky pro kuchtíky Hravá kuchařka na dětské oslavy ... Kuchařky pro děti | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Žánr moderní kuchařky dětské kuchařky. Jazyk čeština. Počet stran 64 EAN 9788025127971. ... - 24 originálních receptů pro malé i velké kuchtíky - 24 praktických „zlepšováků" ... Všechny informace o produktu Kniha Receptíky pro kuchtíky - Šmikmátorová , Drobný , Němeček, porovnání cen z internetových obchodů, ... Receptíky pro kuchtíky - Hravá kuchařka na dě ... Receptíky pro kuchtíky -- Hravá kuchařka na dětské oslavy ... ... Receptíky pro kuchtíky - Hravá kuchařka na dětské oslavy - Pavla Šmikmátorová . do týdne. 72 Kč. doprava od 29 ... Kniha: Receptíky pro kuchtíky -- Hravá kuchařka na dětské oslavy - Pavla Šmikmátorová; Libor Drobný; Lukáš Němeček Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Kniha: Receptíky pro kuchtíky: Hravá kuchařka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY