Neviditelný

Neviditelný - Jaroslav Havlíček, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Havlíček,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neviditelný.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neviditelný ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Havlíček,. Číst Neviditelný Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román novelisty a romanopisce Jaroslava Havlíčka (1896–1943) Neviditelný z roku 1937 patří k vrcholným dílům české psychologické prózy. Jeho titul označuje základně dvě varianty schizofrenního bludu, který se objeví v konzervativní rodině továrníka Hajna, do které v roli ženicha proniká mladý ambiciózní inženýr chemie, aniž tuší, že se tu bude muset porvat s nepřátelským Osudem. Příběh mladého manželství, který začnou postupně zaplňovat kuriózní, zneklidňující až šokující projevy a výjevy, je vyprávěn a současně zaznamenáván hlavním hrdinou tak, aby rekonstruoval a evokoval minulé události spolu s tím, jak tyto události prožíval, jak se s nimi vyrovnával a jak jimi trpěl. Díky tomuto vypravěčskému postupu i dílky řadě skvěle „režírovaných“ výstupů a scén je čtenář zasahován s vysokou mírou bezprostřednosti a dramatické účinnosti.


...lný pes Politický cirkus Zahraničí Politika Společnost Klima Ekonomika Věda Kultura Best of Hyena Šamanovo doupě Architektura Zábava Čtenost Zvířetník Sci-Fi Diskuse Autoři Lidovky ... Neviditelný (Filmy-2020) Celý Film Online CZ a Zdarma ... .cz Osobně mi Neviditelný sedl víc v okamžicích, kdy se bral stoprocentně vážně, protože díky sázce na atmosféru a dospělejší přístup k celé látce to fakt funguje tím způsobem, o němž většina současných hororů sní. Ale ačkoliv celé béčkové vyznění působí možná až příliš uspěchaně a trošku z něj ... Neviditelný pes Politický cirkus Zahraničí Politika Společnost Klima Ekonomika Věd ... Neviditelný (Havlíček) - Wikipedie ... . Ale ačkoliv celé béčkové vyznění působí možná až příliš uspěchaně a trošku z něj ... Neviditelný pes Politický cirkus Zahraničí Politika Společnost Klima Ekonomika Věda Kultura Best of Hyena Šamanovo doupě Architektura Zábava...SOUVISEJÍCÍ KNIHY