Dáma na útěku

Dáma na útěku - Amanda Quick | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Amanda Quick
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Dáma na útěku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dáma na útěku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Quick. Číst Dáma na útěku Online je nyní tak snadné!

POPIS


V dalším příběhu se s Amandou Quick vrátíme do Kalifornie třicátých let – kde se za oslnivými iluzemi skrývají ta nejtemnější tajemství...Po útěku se soukromého sanatoria přijíždí Adelaide Blakeová do Burning Cove v Kalifornii, aby začala znovu. Díky práci v čajovně se dostává do popředí zájmu pravidelných návštěvníků tohoto přímořského městečka: významných lidí z Hollywoodu, kteří neustále potřebují něco na kocovinu. Jedním z těchto zákazníků je i Jake Truett, obchodník, který před nedávnem ovdověl a touží po odpočinku. Adelaide však netuší, že jeho vyčerpanost je pouze zástěrka.V Burning Cove není nikdo tím, za koho se vydává. Za pozlátkem a mocí se ukrývají drogoví dealeři, gangsteři a podvodníci. A do tohoto iluzorního světa přichází jasnovidka Madame Zolanda. Adelaide a Jake ovšem na její podvod neskočí. Když se z ní však stane oběť její vlastní děsivé předpovědi a je zavražděna, jsou oba zataženi do temného světla pokrytectví a klamů. Adelaide ani Jake nemohou předvídat, že v tajemném podsvětí narazí na stopy po ženě, jíž Adelaide bývala – a odhalí hrozbu vraha, který je až příliš skutečný..


... na útěku - Lída 3: The Rozvod (Di do prdele!) - Duration: 3:19 ... Kniha: Dáma na útěku - Amanda Quick | Knihy.ABZ.cz ... . Morčata na útěku 274,718 views. 3:19. Ruda z Ostravy a Morčata na útěku-Tata zvrací - Duration: 4:37. Po útěku se soukromého sanatoria přijíždí Adelaide Blakeová do Burning Cove v Kalifornii, aby začala znovu. Díky práci v čajovně se dostává do popředí zájmu pravidelných návštěvník ů tohoto přímořského městečka: významných lidí z Hollywoodu, kteří neustále potřebují něco na kocovinu. Dáma na útěku 199,-Ihned ke čtení Koupit V dalším příb ... Morčata na útěku - Lída - YouTube ... . Dáma na útěku 199,-Ihned ke čtení Koupit V dalším příběhu se s Amandou Quick vrátíme do Kalifornie třicátých let - kde se za oslnivými iluzemi skrývají ta nejtemnější tajemství... Dáma ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY