Severočeské mosty a lávky

Severočeské mosty a lávky - Josef Dušan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Dušan
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Severočeské mosty a lávky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Severočeské mosty a lávky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Dušan. Číst Severočeské mosty a lávky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve třicetistránkové brožurce se sto dvaceti pozoruhodnějšími mosty a lávkami přináší autor informace jak o mostech moderních, tak také o objektech starších,historických,zdobených např. sochami.Autora zaujaly mosty a lávky zajímavé svou konstrukcí, ale také barvou, výzdobou a historií.Uvedená brožurka uzavírá celou sérii dvanácti publikací o mostech na Moravě, v Čechách, v Brně a v Praze,také čerpá z autorovy knížky o mostech dřevěných a železničních.


...eské mosty a lávky. Josef Dušan. Četl(a) jsem ... Josef Dušan | životopis, informace o spisovateli | ČBDB.cz ... . Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Ve třicetistránkové brožurce se sto dvaceti pozoruhodnějšími mosty a lávkami přináší autor informace jak o mostech moderních, tak také o objektech starších ... Kniha: Severočeské mosty a lávky - Josef Dušan. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prode ... Dřevěné mosty České a Slovenské republiky - Josef Dušan ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Severočeské mosty a lávky Autor: Dušan, Josef Nakladatel: Dušan Josef EAN: 9788087332351 ISBN: 978...SOUVISEJÍCÍ KNIHY