Je zygota lidskou osobou?

Je zygota lidskou osobou? - Pascal Ide | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pascal Ide
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Je zygota lidskou osobou?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Je zygota lidskou osobou? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pascal Ide. Číst Je zygota lidskou osobou? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je lidská zygota (jinak řečeno oplozené vajíčko, výsledek sjednocení vajíčka a spermatozoidu) osobou? Jakkoliv různé mohou být odpovědi, můžeme je zařadit do tří kategorií: ano, ne, možná. Debata na toto téma je aktuální a důležitá, ale sotva ji můžeme omezit pouze na současnost. Svatý Tomáš Akvinský se podle vzoru Aristotela, ale v nesouladu s většinou církevních otců domníval, že k výskytu lidské duše dochází se zpožděním. Dnes jsou pozice Tomášových žáků rozdílné: jedni trvají stále na její pozdější přítomnosti, druzí, ačkoliv i oni zůstávají věrni principům svatého Tomáše, dospívají na základě moderních poznatků biologických věd k bezprostřední personalizaci zygoty.


...ta lidskou osobou? Autor: Ide, Pascal Nakladatel: Triton EAN: 9788073875268 ISBN: 978-80-7387-526-8 Překlad: Fošum, Lukáš Jan Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2012 Je zygota lidskou osobou? Je lidská zygota (jinak řečeno oplozené vajíčko, výsledek sjednocení vajíčka a spermatozoidu) osobou? Jakkoliv různé mohou být odpovědi, můžeme je zařadit do tří kategorií: ano, ne, možná ... Má opravdu „každý" právo na život? | Valc | Časopis pro ... ... . Debata na toto téma je aktuální a důležitá, ale sotva ji můžeme omezit pouze na současnost. Je lidská zygota (jinak řečeno oplozené vajíčko, výsledek sjednocení vajíčka a spermatozoidu) osobou? Jakkoliv různé mohou být odpovědi, můžeme je zařadit do tří kategorií: ano, ne, možná. Debata na toto téma je aktuální a důležitá, ... PASCAL, Ide: Je zygota lidskou osobou? | Valc | Časopis ... ... . Debata na toto téma je aktuální a důležitá, ale sotva ji můžeme omezit pouze na současnost. Je lidská zygota (jinak řečeno oplozené vajíčko, výsledek sjednocení vajíčka a spermatozoidu) osobou? Jakkoliv různé mohou být odpovědi, můžeme je zařadit do tří kategorií: ano, ne, možná. Debata na toto téma je aktuální a důležitá,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY