Rovnice lásky

Rovnice lásky - Helen Hoangová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Helen Hoangová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rovnice lásky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rovnice lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helen Hoangová. Číst Rovnice lásky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stella Langová má mimořádnou schopnost. Dokáže předvídat chování zákazníků pomocí složitých algoritmů. Díky tomu vydělá víc peněz, než vůbec zvládne utratit. Pokud ale jde o randění, její schopnosti výrazně zaostávají za průměrem běžné třicátnice. Všechno jí ztěžuje fakt, že má Aspergerův syndrom a při francouzských polibcích se cítí velmi nepříjemně. Později ale usoudí, že potřebuje získat cvik, ideálně s profesionálem, a tak si najme společníka Michaela. Vietnamsko-švédský fešák vypadá, jako by ho vystřihli z dojímavých filmových scén, ovládá východní bojové umění a kdyby nabídku odmítl, mnoho by ztratil. Když za ním přijde Stella s rozvrhem lekcí, slíbí jí, že spolu odškrtnou všechna políčka – od předehry až po polohy za hranicí misionářské. Podaří se Stelle vymyslet rovnici lásky?


...ka Rovnice od zpěvačky Jany Kratochvílové se spočítáním binomické rovnice ... Rovnice lásky - Helen Hoang | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Kniha Rovnice lásky Přidat komentář. karol.cadex. 3 26. dubna. Knihu mi doporučila kamarádka a ze začátku jsem o sobě měla pochybnosti, jelikož od první stránky jsem byla knihou unešena a fascinována - opravdu se mi tento typ literatury líbí? ... Prostě "substituční léčbu lásky" podobnou metadonu, která se nasazuje lidem závislým na opiátech. 3. Vznik vztahu: oxytocin. U mužů ve fázi akutní zamilovanosti klesá produk ... 4 chemické fáze lásky - G.cz ... . 3. Vznik vztahu: oxytocin. U mužů ve fázi akutní zamilovanosti klesá produkce hormonu testosteronu, který se jinak podílí na typicky samčí soupeřivosti a dominanci. Díky tomu jsou zamilovaní muži k partnerkám něžní. Víte na jakém kanálu lásky komunikujete vy a vaše partnerka? Pokud je neznáte, můžete ve svém vztahu c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY