Život je ples: 1. díl

Život je ples: 1. díl - Irena Obermannová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Irena Obermannová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život je ples: 1. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život je ples: 1. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Obermannová. Číst Život je ples: 1. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Život je pes. Ale když se naučíte jak na to, může být i ples. Kniha Ireny Obermannové ke stejnojmennému seriálu ukazuje, že naučit se vidět svět z té lepší stránky je možné kdykoliv. Ukazuje, že i tak vážná a nepopulární témata – jako sex v pozdním věku, smrt či vztah střední a mladší generace ke stáří – mohou být pojaty zábavně, aniž by se snižoval jejich význam. Barvité osudy mladších i starších hrdinů se protínají v domově pro seniory v městečku Skalice, ve kterém pobývala také Žofie Zvonková.


...ivot je ples. Tvůrci a herci Rozhovory Videobonusy Diskuse Napište nám ... Život je ples (2012) [TV seriál] - Hlas shůry (2012), 1. díl ... . Související pořady Předchoz ... Maroon 5, Adele, Ed Sheeran, Taylor Swift, Lady Gaga | Top 40 Popular Song 2020 | Top Song This Week - Duration: 1:19:36. Music Collection 2019 Recommended for you 1:19:36 This feature is not available right now. Please try again later. píseň z život je ples. This feature is not available right now. Please try again later. Seznam dílů online Život je ples serial cs.te ... Přehled dílů — Život je ples — Česká televize ... . Please try again later. Seznam dílů online Život je ples serial cs.televize 1. díl - Hlas shůry 2. díl - Táňa hledá práci 3. díl - Děda Požár 4. díl - Babička Josefína 5. díl - Senior bazar 6. díl - Rozárka jde na večeři 7. díl - Miss Starý koleno 8...SOUVISEJÍCÍ KNIHY