W.i.t.c.h.: Komiks 1-3

W.i.t.c.h.: Komiks 1-3 - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
W.i.t.c.h.: Komiks 1-3.pdf


Chcete si knihu přečíst?W.i.t.c.h.: Komiks 1-3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst W.i.t.c.h.: Komiks 1-3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


První tři komiksové příběhy o pětici čarodějek. Will, Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin jsou na první pohled obyčejné třináctileté dívky s běžnými problémy i radostmi. Nikdo z jejich spolužáků ze školy však netuší, že každá z nich ovládá jeden živel a společně dokážou vytvořit čistou, nesmírně silnou energii, s jejíž pomocí se stávají Strážkyněmi a brání pozemský i astrální svět před pronikáním zlých sil.


....I.T.C.H. je zkratkou prvních písmen hrdinek: Will, Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin ... Index to Comic Art Collection: "Prince" to "Princely" ... . Komiks W.I.T.C.H. byl původně vydáván v Itálii, postupně se jeho edice rozšiřovaly a nyní je vydáván ve více než 50 zemích a překládán do více než 20 různých jazyků po celém světě. Podle komiksu byl také vytvořen ... Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodl ... Kniha W.I.T.C.H. - 1. - Osudové pouto - Trh knih - můj ... ... . U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování. W.i.t.c.h. - Komiks 1-3 4.5. 1 recenze ; První tři komiksové příběhy o pětici čarodějek. Will, Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin jsou na první pohled obyčejné třináctileté dívky s běžnými problémy i radostmi. Nikdo z jejich spolužáků ze školy však netuší, že každá z nich ovládá jeden živel a společně doká...SOUVISEJÍCÍ KNIHY