Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom

Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom - Jindřiška Perušičová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jindřiška Perušičová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřiška Perušičová. Číst Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom Online je nyní tak snadné!

POPIS


Medicína celosvětově se v poslední době stále zřetelněji přiklání k odhalování časných stadií metabolických onemocnění a k možnostem jejich léčebných intervencí. Také diabetologie nejenom zaznamenává v posledních letech akcelerovaný vývoj zásadních etiopatogenetických poznatků, který významně zasahuje i do koncepčních změn, ale součástí posunu tradičního paradigmatu je důraz na prediabetes a s ním spojená časná stadia i dalších rizikových symptomů metabolického syndromu - prehypertenze, dyslipidemie apod. Termín "prediabetes" - známý již několik desetiletí - se teprve nyní stává součástíhlavního proudu klinické medicíny. Kniha přináší čtenářům nejaktuálnější pohledy na prediabetes v současné době - jeho diagnostiku, možnosti léčby a prevenci i na význam prediabetu pro běžnou klinickou praxi.


...ssent. 2015 Aug;435:11-6. Metabolic Syndrome: Insulin Resistance and Prediabetes ... Definition, Classification and Diagnosis of Diabetes ... ... . Mayans L(1). Author information: (1)Department of Family and Community Medicine at the University of Kansas School of Medicine-Wichita, 707 N. Emporia, Wichita, KS 67214. Metabolic syndrome is a cluster of conditions that synergistically increase the risk of cardiovascular disease, type 2 diabetes, and ... Kniha: Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom - Jindřiška Perušičová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Hledáte Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom od Ji ... Association of hypertension, diabetes, dyslipidemia, and ... ... . Hledáte Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom od Jindřiška Perušičová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Association of hypertension, diabetes, dyslipidemia, and metabolic syndrome with obesity: findings...SOUVISEJÍCÍ KNIHY