Obedience: Vysoká škola psí poslušnosti

Obedience: Vysoká škola psí poslušnosti - Lucia Stemmerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucia Stemmerová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Obedience: Vysoká škola psí poslušnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obedience: Vysoká škola psí poslušnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucia Stemmerová. Číst Obedience: Vysoká škola psí poslušnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obedience je v ČR velmi mladý, rychle se rozvíjející kynologický sport, který klade důraz na rychlé, přesné a radostné předvádění cviků poslušnosti. Ačkoli bývá označován jako „vysoká škola poslušnosti“, díky moderním pozitivním metodám výcviku psy cvičení baví a věnovat se mu může opravdu každý. Díky obedience můžete zlepšit nejenom poslušnost svého psa, ale především váš vzájemný vztah a také se naučíte svému psovi lépe rozumět. V knize se dozvíte, jak s tréninkem začít, jakých zásad se držet, jak naučit psa jednotlivé cviky i jak se připravit na první zkoušky. Publikace však poslouží i těm, kteří závodní ambice nemají, neboť zvládání cviků poslušnosti se hodí každému majiteli psa – ať už v jiném kynologickém sportu nebo v každodenním životě.


...ce je v ČR velmi mladý, rychle se rozvíjející kynologický sport, který klade důraz na rychlé, přesné a radostné předvádění cviků poslušnosti ... Obedience :: Jak vycvičit psy ... . Ačkoli bývá označován jako vysoká škola poslušnosti, díky moderním pozitivním metodám výcviku psy cvičení baví a věnovat se mu může opravdu každý. Obedience je v ČR velmi mladý, rychle se rozvíjející kynologický sport, který klade důraz na rychlé, přesné a radostné předvádění cviků poslušnosti. Ačkoli bývá označován jako „vysoká škola poslušnosti", díky moderním pozitivním metodám výcviku psy cvičení baví a věnovat se mu může o ... Obedience - vysoká škola psí poslušnosti - Stemmerová ... ... . Ačkoli bývá označován jako „vysoká škola poslušnosti", díky moderním pozitivním metodám výcviku psy cvičení baví a věnovat se mu může opravdu každý. Obedience: Vysoká škola psí poslušnosti, Články, PESWEB. Slovo obedience znamená v překladu poslušnost nebo také ovladatelnost. Obedience je v ČR velmi mladý, rychle se rozvíjející kynologický sport, který klade důraz na rychlé, přesn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY