Můj vysvlečenej deník

Můj vysvlečenej deník - Johana Rubínová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Johana Rubínová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj vysvlečenej deník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj vysvlečenej deník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johana Rubínová. Číst Můj vysvlečenej deník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je příjemný objevovat sex - dokud do pokoje nevtrhne táta. Je opojný vychutnávat si první velkou lásku - dokud neskončí nešťastně. Je užitečný mít kámoše, kterej ti vždycky rád ubalí špeka - dokud se ti nerozjedou depky. Je vzrušující pohrávat si s myšlenkou, jestli by nebylo lepší nebejt - dokud si tě nevezmou do parády doktoři. Je skvělý mít kámošku, který můžeš všechno říct - dokud tě nepodrazí. A je úžasný mít svoje velký tajemství - dokud se kolem tebe neprojde smrt... Knížka má podtitul "Příběh o holkách a o klucích, ale hlavně o holkách, jejich průserech, mindrácích, snech a tělesnejch šťávách". Jde o autentické deníkové zápisy sedmnáctileté gymnazistky Johany Rubínové, která se stala fenoménem na poli literatury pro teenagery. Mladá autorka je obdařena výjimečným vypravěčským talentem, vládne svěžím, drsným a zároveň vtipným jazykem, svět kolem sebe pozoruje bez předsudků a bez literární manýry. V otevřené zpovědi "obyčejné holky z Prahy" přináší čtivé svědectví nejen o sobě, rodině a kamarádech, ale i o celé své generaci.


...v je tedy Můj vysvlečenej deník nepříliš povedeným kouskem, má několik světlejších momentů, ve kterých solidně funguje a dokáže zaujmout, ale pak bohužel hned něčím potenciál zazdí ... Můj vysvlečenej deník na ČT 1| TV program - programy více ... ... . (16.3.2018) Kejty - Koblížci - oficiální videoklip z nového českého filmu Můj vysvlečenej deník - Duration: 3:37. BontonfilmCZ 141,375 views. 3:37. Twilight sága: Rozbřesk - 1. část ... Kniha Můj vysvlečenej deník ... Ale na druhou stranu obdivuji autorku, že svůj deník vydala a nevadí ji, že ho čtou desítky, stovky lidí. Nessa. 20.04.2018. Knihu jsem četla už dáávno. ... Můj vysvlečenej deník — Česká televize ... ... Kniha Můj vysvlečenej deník ... Ale na druhou stranu obdivuji autorku, že svůj deník vydala a nevadí ji, že ho čtou desítky, stovky lidí. Nessa. 20.04.2018. Knihu jsem četla už dáávno. Ale furt si ji pamatuju. V době, kdy jsem ji četla byla fajn. :) Zajímavý příběh, který dokáže i překvapit. Navzdory nepříznivému ohlasu lze označit Můj vysvlečenej dení...SOUVISEJÍCÍ KNIHY