Když ti život dává kapky

Když ti život dává kapky - Lauren Weisbergerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lauren Weisbergerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když ti život dává kapky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když ti život dává kapky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lauren Weisbergerová. Číst Když ti život dává kapky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedna z oceněných autorek bestsellerů New York Times Lauren Weisberger se vrací s románem o jedné ze svých nejoblíbenějších postav z knihy Ďábel nosí Pradu – Emily Charltonové, první asistentce Mirandy Priestlové, která je velmi úspěšnou image konzultantkou a právě získala klienta, na jakého se čeká celý život.Vítejte v Greenwichi ve státě Connecticut, kde mají trávníky stejně dokonale pěstěné jako dámy nehty a kde se vodka se sodou pije extra silná a každý má ke svému neslavně proslulému novému sousedovi co říct. A teď si to vyjasněme: Emily Charltonová, bývalá asistentka Mirandy Priestlyové, předměstí nemusí. Pracuje v Hollywoodu jako image konzultantka hvězd, v poslední době však ztratila několik klientů. V sociálních médiích je naprosto bezradná. Nová generace už jí šlape na paty. Potřebuje velkou příležitost, a potřebuje ji hned. Karolina Hartwellová definici superhvězdy odpovídá tak přesně, jako by ji definovali podle ní. Je bývalou tváří L'Oreal a mega-supermodelkou uznávanou na celém světě. A teď je z ní i nádherná manželka nově zvoleného senátora z New Yorku, Grahama, který mimo jiné pošilhává i po úřadu prezidenta. Všechno je to takové hodně Kennedyovské, včetně otevřeného záletnictví a Karolinina zatčení za řízení pod vlivem – s chevroletem plným dětí jiných lidí. Spojení mezi nimi představuje Miriam, která donedávna byla partnerkou v jedné z nejprestižnějších advokátních kanceláří na Manhattanu. Když se však přestěhuje do Greenwiche, aby měla čas na děti, dojde jí, že nikdy nemohla předvídat, že být matkou v tak nechutně bohatém městě může mít mnohem víc úskalí než stresující právnická kariéra. Emily, Karolina a Miriam tvoří velmi nesourodou trojici, vzájemně se však zoufale potřebují. Společně procházejí minovým polem života na oblíbeném americkém předměstí, a odhalují pravdu – a lži – které bublají těsně pod třpytivou hladinou. Lauren Weisberger svým charakteristickým kousavým stylem nabízí oslňující pohled do jiného bláznivého a sexy světa, v němž nic není takové, jaké se zdá.


...i život dává kapky kniha od: Lauren Weisberger ... Když ti život dává kapky - Lauren Weisberger, 2019, pevná ... ... . 82 % 9 hodnocení ... Když ti život dává kapky Autor: Weisbergerová, Lauren Nakladatel: Baronet EAN: 9788026911241 ISBN: 978-80-269-1124-1 Originál: When Life Gives You Lululemons Překlad: König, Martin Popis: 1× kniha, vázaná, 366 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Když ti život dává kapky Lauren Weisbergerová Nakladatel: Baronet 2019 Kniha Když ti život dává kapky iba za 14,38 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Když ti život dává kapky. Lauren Weisbe ... Když ti život dává kapky | Baronet.cz ... .r.o. Když ti život dává kapky. Lauren Weisberger. 5.0 z 5 hvězdiček. 329 K ... Když ti život dává kapky (Série - Prada - 3) od . Weisberger, Lauren - 25%. Cena: 329 K ... H...SOUVISEJÍCÍ KNIHY