Chrudimsko z nebe / Chrudim Region From Heaven

Chrudimsko z nebe / Chrudim Region From Heaven - Milan Paprčka, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Paprčka,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chrudimsko z nebe / Chrudim Region From Heaven.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chrudimsko z nebe / Chrudim Region From Heaven ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Paprčka,. Číst Chrudimsko z nebe / Chrudim Region From Heaven Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohledem, který je vlastní jen ptákům a letcům,si nyní můžete vychutnat krásy okresu Chrudim při listování knihy s leteckými fotografiemi v ruce. V knize uvidíte unikátní letecké pohledy na město Chrudim, jeho historické centrum i okolí, na Heřmanův Městec s dominantním zámkem, Slatiňany s protékající řekou Chrudimkou a slatiňamským zámkem, který spojuje krytý most s kostelem sv. Martina, dále naHlinsko, Hrochův Týnec, Vrbatův Kostelec a mnohé malebné vesnice tohoto regionu. Vychutnáte si pohledy na hrady Lichnice, Rymburk či Košumberk, zajímavé jsou pohledy na rybníky, vodní nádrže, pískovcové skály, vyhlídkové věže, pasoucí se koně a okouzlující je rybník u Miřetic, který pomaloval mráz.


...ko z nebe / Chrudim Region From Heaven Autor: Paprčka, Milan a kol ... Paprcka milan plzensko z nebe | Sleviste.cz ... . Nakladatel: CBS nakladatelství EAN: 9788088259435 ISBN: 978-80-88259-43-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky, anglicky Rozměry: 25,3 × 17,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Pohledem, který je vlastní jen ptákům a letcům, si nyní můžete vychutnat krásy okresu Chrudim při listování knihy s leteckými fotografiemi v ruce. Pardubický kraj Chrudimsko z nebe / Chrudim Region From Heaven T ... Knihy chrudim | Sleviste.cz ... . Pardubický kraj Chrudimsko z nebe / Chrudim Region From Heaven Teplicko z nebe / Teplice Region From Heaven / Die Region Teplice vom Himmel ... si nyní můžete vychutnat krásy okresu Chrudim při listování knihy s leteckými fotografiemi v ruce. Chrudimsko z nebe / Chrudim Region From Heaven Milan Paprčka, kol. Pohledem, který je vlastní jen ptákům a letcům, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY