Klára nad propastí

Klára nad propastí - Beáta Matyášová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Beáta Matyášová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Klára nad propastí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Klára nad propastí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Beáta Matyášová. Číst Klára nad propastí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Snad každá jsme někdy řekla, že se z TOHO zblázníme. Že jsme z TOHO na prášky. Že nás z TOHO odvezou. Mně se to stalo. Bohužel. Stalo se mi to na rodičovské dovolené, v tom úžasném období, kdy jsem se starala o dvě malé, krásné a díkybohu zdravé děti. V období, kdy manžel neměl milenku, měl dobrou práci a vlastně nám NIC nechybělo. Jednoho dne jsem se ocitla doslova hubou na podlaze a nebylo cesty jinam než do Bohnic. I tak jsem za to vděčná. Vzala jsem to jako šanci. A mimo jiné napsala knihu.


...ára nad propastí Přidat komentář. Aleh ... Nakladatelství Lukáš Lhoťan ... . 6 12. dubna. Klára je na mateřské dovolené. je to úžasné a všechno jakoby zalité sluncem, děti jsou zdravé, manželství klape, nic jim nechybí. ... Kniha: Klára nad propastí Autor: Beáta Matyášová Příběh o tom, kam až nás může zavést touha po dokonalosti Snad každá jsme někdy řekla, že se z TOHO zblázníme. Elektronická kniha: Klára nad propastí Autor: Beáta Matyášová Příběh o tom, kam až nás může zavést touha po dokonalostiSnad každá jsme někdy řekla, že se z TOHO zblázníme. Klára nad propastí. Přidat recenzi Aut ... Klára nad propastí | Albatrosmedia.cz ... . Klára nad propastí. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY