Kdo neharaší, není chlap

Kdo neharaší, není chlap - Marcela Mlynářová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marcela Mlynářová
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo neharaší, není chlap.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo neharaší, není chlap ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Mlynářová. Číst Kdo neharaší, není chlap Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová kniha oblíbené autorky opět s patřičnou nadsázkou popisuje zážitky z cestování nejen po koutech naší země. S energií sobě vlastní se vás autorka pokusí přesvědčit, že náplní vyššího věku nemusí být jen vnoučata, sypání zrní holubům a diskuse o chorobách. Občas si můžeme i zaharašit, zejména když k tomu přispěje potřebná náhoda a věty, které dají vše do pohybu "No to jsem rád, že jsem tě po dlouhým pátrání našel! Jsem v Praze jen na skok a rád bych Tě viděl. Výmluvy nepřijímám".


...ha Kdo neharaší, není chlap Přidat komentář ... Mlynářová, Marcela : Kdo neharaší, není chlap ... . Arnulka. 27. března. Přečetla jsem asi 9 knížek od zmíněné autorky, jsou lehoučké, vtipné. ... Hledáte Kdo neharaší, není chlap od Marcela Mlynářová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kdo neharaší, není chlap Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788090755000 ... Kdo neharaší, není chlap. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; B ... Kdo neharaší, není chlap - Marcela Mlynářová od 192 Kč ... ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY