Cornova 2/2018: Revue české společnosti pro výzkum 18. století

Cornova 2/2018: Revue české společnosti pro výzkum 18. století - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cornova 2/2018: Revue české společnosti pro výzkum 18. století.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cornova 2/2018: Revue české společnosti pro výzkum 18. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Cornova 2/2018: Revue české společnosti pro výzkum 18. století Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cornova (č. 2/2018) soustředí dva příbuzné tematické bloky: první je věnován policii, druhý fenoménu sebevraždy v 18. (a počátku 19.) století. Autory studií jsou Catherine Denys, Pavel Himl, Anton Tantner, Tomáš Malý, Václav Smyčka a Tereza Liepoldová. Cornova je recenzovaný odborný časopis se zaměřením na výzkum 18. století. Vydává ho Česká společnost pro výzkum osmnáctého století a Ústav pro českou literaturu AV ČR. Vychází dvakrát ročně. Od svého založení v roce 2011 představuje Cornova mezinárodní odborný časopis s důrazem na střední Evropu v širším kontextu. Cílem časopisu je uvádět metodicky propracované studie založené na původním výzkumu a dotýkající se aktuálních otázek bádání 18. století a podporovat jejich teoretickou reflexi v středoevropském kontextu. Časopis publikuje texty v češtině, angličtině, němčině a francouzštině s abstrakty v angličtině.


...a je recenzovaný odborný časopis se zaměřením na výzkum 18 ... PDF 9. Odborné Časopisy ... . století s důrazem na střední Evropu v širším kontextu. Časopis publikuje texty v češtině, angličtině, němčině a francouzštině s abstrakty v angličtině. Je vydávaný dvakrát ročně Českou společností pro výzkum osmnáctého století (ČSVOS, členem International Society for Eighteenth-Century ... - Cornova 2/2018 Cornova 2/2018: Revue české společnosti pro výzkum 18. století Nakladatel: Ústav pro českou literaturu AV 2019 CORN ... Seznam vědeckých časopisů v oboru historie v Česku ... . století Nakladatel: Ústav pro českou literaturu AV 2019 CORNOVA - Revue české společnosti pro výzkum 18. století . Cornova (ISSN 1804-6983) je recenzovaný odborný časopis vydávaný dvakrát ročně Českou společností pro výzkum osmnáctého století (členem International Society for Eighteenth-Century Studies).Cornova byl zaražen do seznamu recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v České republice platný pro rok 2015 ... Revue české sp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY