Vespasián 5: Vládcové Říma

Vespasián 5: Vládcové Říma - Robert Fabbri | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Fabbri
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vespasián 5: Vládcové Říma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vespasián 5: Vládcové Říma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Fabbri. Číst Vespasián 5: Vládcové Říma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je rok 45 po Kristu. Vespasiánův bratr Sabinus padl v Británii do zajetí druidů, kteří mají v úmyslu nabídnout svým bohům mocnou oběť – ne jednoho římského legáta, ale hned dva. Vědí, že Vespasián přijde bratrovi na pomoc a chtějí sourozence obětovat v den letního slunovratu. Ale komu je vlastně obětují? Jací bohové vládli ostrovu před příchodem Keltů? Toto tajemství znají pouze druidové. Bytost, kterou uctívají, je ztělesněné zlo. Vespasián se snaží zachránit bratra a současně pokračuje v dobývání jihozápadu strašidelného ostrova. Než však tažení dokončí, je povolán zpět do Říma, do centra císařské politiky. Zde stále drží v rukou moc Claudiovi tři propuštěnci. Messalinin čas na císařském trůnu se blíží k tragickému konci a každý z propuštěnců se rozhodl vsadit na jinou ženu, jež má vládnout po Claudiově boku. Která z těchto tří žen vyjde z boje vítězně? A za jakou cenu pro Vespasiána? Vládcové Říma jsou pátým svazkem autorova románového cyklu Vespasián.


...Vespasián 5: Vládcové Říma (Robert Fabbri) ... Robert Fabbri | bux.sk ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Vládcové Říma kniha od: Robert Fabbri. 94 % ... Ve druhé části knihy se děj vrací do Říma a Vespasián se svým bratrem Sabinem se opět zapletou do politických intrik, tentokrát bude jejich protivníkem císařovna Messalina. Je neskutečné kolik šílenců a perverzních osob bylo v první císařské dynastii, Messalina v ... Hledáte Vespasián 5: Vládcové Říma od ... Kniha: Vespasián 5 - Robert Fabbri | Knihy.ABZ.cz ... ... Hledáte Vespasián 5: Vládcové Říma od Robert Fabbri? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Koupit Koupit eknihu. Jedinečný muž narozený na venkovské samotě s jedinečným osudem - zařadit se mezi největší římské c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY