Papoušek v aspiku

Papoušek v aspiku - Eva Brabcová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Brabcová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Papoušek v aspiku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Papoušek v aspiku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Brabcová. Číst Papoušek v aspiku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je volným pokračováním Papouška na smetaně. Nový muž Vilmina života, veterinář Vladimír, vyměnil město za venkov bez ohledu na to, že nový domov je spíše objektem určeným k demolici, než útulnou chaloupkou. Převrátil tak Vilmě život naruby, neboť se rozhodla po jeho boku sdílet všechno dobré i zlé. Aby to nebylo tak jednoduché, odjíždí Vladimír na roční stáž do zahraničí a polorozpadlá chalupa zůstává na krku samotné Vilmě. Když katastrofa, tak pořádná: Ulehčit situaci své dceři v nesnázích přijíždí její ryze nepraktický tatínek.


...ek v aspiku. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kniha: Eva Brabcová - Papoušek v aspiku - Plzeň-město ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Papoušek v aspiku Autor Eva Brabcová. Kniha je volným pokračováním Papouška na smetaně. Nový muž Vilmina života, veterinář Vladimír, vyměnil město za venkov bez ohledu na to, že nov ... Papoušek v aspiku - Eva Brabcová - Megaknihy.cz ... . Nový muž Vilmina života, veterinář Vladimír, vyměnil město za venkov bez ohledu na to, že nový domov je spíše objektem určeným k demolici, než útulnou chaloupkou. Papoušek v aspiku je oddechové humorně laděné čtení o tom, kterak žena veskrze městského typu odejde z města na venkov za milovaným mužem veterinářem Vladimírem, kde se jejich domovem stane polorozpadlé staven...SOUVISEJÍCÍ KNIHY