Autoškola: Moderní učebnice (2012)

Autoškola: Moderní učebnice (2012) - Pavel Faus | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Faus
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Autoškola: Moderní učebnice (2012).pdf


Chcete si knihu přečíst?Autoškola: Moderní učebnice (2012) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Faus. Číst Autoškola: Moderní učebnice (2012) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obsah knihy - aktualizovaný k 1. 3. 2012 - je určen pro žáky autoškol, připravující se k závěrečným zkouškám a získání řidičského oprávnění skupiny B. Koncepce učebnice vychází z posloupnosti předmětů tak, jak se v autoškole učí. Snadná navigace v knize pomocí barevných hmatníků pomůže v přípravě na hodiny v autoškole i k opakování látky. Publikace obsahuje pravidla, vyhlášky a související předpisy, přehled značek, křižovatek včetně jejich vysvětlení, stejně jako jednoduché a snadno zapamatovatelné informace o ovládání a údržbě vozidla, teorie a zásady bezpečné jízdy a zdravotní přípravě.


... UČEBNICE 2012. AUTOŠKOLA. AUTOŠKO LA ... Autoškola, moderní učebnice 2014 - Burza učebnic ... . Autoškoly doporučují. Nezbytné informace pro získání řidičského průkazu. 2012. Pavel Faus Ovládání a údržba vozidla Teorie a zásady bezpečné jízdy Dopravní značky s komentářem Předpisy o provozu vozidel Zdravotnická příprava Obsah knihy - aktualizovaný k 1. 3. 2012 - je určen pro žáky autoškol, připravující se k závěrečným zkouškám a získání řidičského oprávnění skupiny B. Koncepce učebnice vychází z posloupn ... Autoškola Moderní učebnice (2012) - Pavel Faus | Knihy.ABZ.cz ... . Koncepce učebnice vychází z posloupnosti předmětů tak, jak se v autoškole učí. Autoškola 2019 - Moderní učebnice a testové otázky. Václav Minář ... Autoškola učebnice 2012. Pavel Prokop. měkká vazba 151 K ... Obsah knihy - aktualizovaný k 1. 3. 2012 - je určen pro žáky autoškol, připra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY