Křesťanství a okultní praktiky: 25 otázek a odpovědí

Křesťanství a okultní praktiky: 25 otázek a odpovědí - Vojtěch Kodet | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Kodet
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Křesťanství a okultní praktiky: 25 otázek a odpovědí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Křesťanství a okultní praktiky: 25 otázek a odpovědí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Kodet. Číst Křesťanství a okultní praktiky: 25 otázek a odpovědí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka je praktickou příručkou pro křesťany i další zájemce, kteří se chtějí vyznat v učení, praktikách a pojmech, jako je okultismus, magie, ezoterika, alternativní medicína nebo New Age. Ve vnímání a hodnocení těchto věcí dnes vládne zmatek. Obchod se „zbožím“, jako je komunikace s duchy, práce s pozitivní energií a různé rituály, doslova kvete. Nejeden křesťan si plete ezoteriku s věcmi víry a snaží se je propojovat. Vojtěch Kodet odpovídá na otázky, jež mu kladli konkrétní lidé. Dané jevy hodnotí střízlivě: nepodceňuje je ani jimi není fascinován. Uplatňuje zde svou bohatou zkušenost duchovního pastýře. Odlišuje to, co člověku prospívá, od toho, co mu škodí. Jasný a přitom vnímavý výklad se opírá o biblické prameny, tradici a učení církve.


...anství a okultní praktiky: 25 otázek a odpovědí Knížka je praktickou příručkou pro křesťany i další zájemce, kteří se chtějí vyznat v učení, praktikách a pojmech, jako je okultismus, magie, ezoterika, alternativní medicína nebo New Age ... Uvoľniť putá - Dať ľuďom silu myslieť za seba ... ... . Home Literatúra, CD, DVD, vzdelávanie Slovenská a česká literatúra Křesťanství a okultní praktiky: 25 otázek a odpovědí. Křesťanství a okultní praktiky: 25 otázek a odpovědí. 19/09/2019 19/09/2019 Slovenská a česká literatúra. Autor: Vojtěch Kodet ... Křesťanství a okultní praktiky - 25 otázek a odpovědí ... Zboží ze stejné kategorie - Křesťanství a okultní praktiky - 25 otázek a odpovědí. Uvedení do zenu. ... Křesťanství a okultní praktiky - Vojtěch Kodet | Knihy.ABZ.cz ... . 19/09/2019 19/09/2019 Slovenská a česká literatúra. Autor: Vojtěch Kodet ... Křesťanství a okultní praktiky - 25 otázek a odpovědí ... Zboží ze stejné kategorie - Křesťanství a okultní praktiky - 25 otázek a odpovědí. Uvedení do zenu. Zen. Na první pohled systém beze smyslu, bez logiky, cesta plná provokací, paradoxů a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY