Láska po řecku

Láska po řecku - Kat French | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kat French
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska po řecku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska po řecku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kat French. Číst Láska po řecku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Útěk na ostrov může být řešením všech problémů! Tři nejlepší kamarádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ní penzion, aby unikly od svých životních problémů. Stará vila vypadá jako dokonalý splněný sen, skrývá však nejedno překvapení – štědré zásoby ginu ve sklepě, pohledného, ale zadumaného souseda nebo nečekaný příjezd slavné rockové kapely a jejích přitažlivých členů. Dokážou se kamarádky díky novým zážitkům odpoutat od minulosti a začít znovu?


...áska po řecku je typický "červeno-knižní" románek o třech přítelkyních, třicátnicích, které se vzpamatovávají ze svých životních karambolů ... Láska po řecku - Kat French | Kniha na Alza.cz ... . Děj je dost jednoduchý a předvídatelný, ale přečíst se to dalo. Láska po řecku Srdcovky Kat French. 4,1 ( 10) Útěk na ostrov může být řešením všech problémů! Tři nejlepší kamarádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ní penzion, aby unikly od svých životních problémů. Stará vila vypadá jako dokonalý splněný sen, skrývá však nejedno ... Léto v Řecku 2015 Tomáš Zdenka. Loading... Unsubscribe from Tomáš Zdenka? ... Kniha: Láska po řecku - Kat French | Knihy.ABZ.cz ... . Stará vila vypadá jako dokonalý splněný sen, skrývá však nejedno ... Léto v Řecku 2015 Tomáš Zdenka. Loading... Unsubscribe from Tomáš Zdenka? ... Láska ve hře Rosamunde Pilcher mus - Duration: 1:29:23. qcitronek 42...SOUVISEJÍCÍ KNIHY