Scénologie (každodenního) chování

Scénologie (každodenního) chování - Josef Valenta | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Valenta
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Scénologie (každodenního) chování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Scénologie (každodenního) chování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Valenta. Číst Scénologie (každodenního) chování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor úspěšné Scénologie krajiny, která vyšla jako 5. svazek malé řady edice Disk a otevřela téma scénologie životního prostředí či životního prostoru člověka, chce tentokrát porozumět tomu, čemu se říká předvádět se, hrát to na někoho, předstírat, klamat, čemu se říká životní divadýlka, čemu se říká udělat někomu scénu atd. Josef Valenta se zaměřuje právě na ony konkrétní podoby každodenního scénování, na jeho výrazové techniky a na způsoby chování, které při něm používáme.


... Scénologie (každodenního) chování - Josef Valenta ... Kniha: Divadlo nebo život! - Josef Valenta | Knihy.ABZ.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha: Scénologie (každodenního) chování (Josef Valenta). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Scénologie (každodenního) chování Autor: Valenta, Josef Nakladatel: KANT Akademie múzických umění EAN: 9788074370557 ISBN: 978-80-7437-055-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 204 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2012 Scénologie (každodenního) chování - Josef Valenta Autor úspěšné Scénologie krajiny, která vyšla jako 5. svazek malé řady edice Disk a ... Kniha: Scénologie (každodenního) chování (Josef Valenta ... ... . svazek malé řady edice Disk a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY