Leasing v praxi: praktický průvodce

Leasing v praxi: praktický průvodce - Petr Valouch | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Valouch
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Leasing v praxi: praktický průvodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Leasing v praxi: praktický průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Valouch. Číst Leasing v praxi: praktický průvodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Leasing je vysvětlen z pohledu nájemce i pronajímatele, z hlediska právního, účetního i daňového. Čtenář si může porovnat výhody úvěrového a leasingového financování, dozví se podle jakých kritérií si má vybrat leasingovou společnost, jaké náležitosti má obsahovat leasingová smlouva i předčasné ukončení leasingu. Vysvětleny jsou základní pojmy - akontace, časové rozlišení splátek, splátkový kalendář, tuzemský pronájem a pronájem přes hranice, nepeněžní plnění nájemného apod.Na konkrétních příkladech je znázorněn způsob účtování základních leasingových operací v podvojném účetnictví i při vedení daňové evidence (např. při změně osoby nájemce nebo pronajímatele, při předčasném ukončení smlouvy s následnou koupí a při užití předmětu zčásti pro podnikání a zčásti pro osobní účely).Publikace je praktickou příručkou, kterou oceňují nejen zaměstnanci leasingových společností a účetní, ale i každý, kdo si již nějaký předmět na leasing pořídil nebo o tom uvažuje.


... v praxi, 5. aktualizované vydání Leasing je vysvětlen z pohledu nájemce i pronajímatele, z hlediska právního, účetního i daňového ... Leasing v praxi - praktický průvodce, 5. aktual. vyd ... ... . Čtenář si může porovnat výhody úvěrového a leasingového... 98 LEASING V PRAXI - PRAKTICKÝ PRŮVODCE. 4.4 Zálohy u leasingu z hlediska ZDPH Především v souvislosti s finančním leasingem je často využíván institut první větší splátky ... Kniha: Leasing v praxi, 5. aktualizované vydání -- praktický průvodce - Petr Valouch. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nad ... Leasing v praxi - praktický průvodce - Masaryk University ... ... Kniha: Leasing v praxi, 5. aktualizované vydání -- praktický průvodce - Petr Valouch. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Petr Valouch, Ph.D. Leasing v praxi - praktický průvodce 5. aktualizované vydání Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7, jako svou 4 721....SOUVISEJÍCÍ KNIHY