Havaj: Historie, mýty, poezie

Havaj: Historie, mýty, poezie - Václav A. Černý | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav A. Černý
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Havaj: Historie, mýty, poezie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Havaj: Historie, mýty, poezie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav A. Černý. Číst Havaj: Historie, mýty, poezie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Havaj: historie, mýty, poezie je prvním svazkem z literární pozůstalosti Václava A. Černého. Ten se od roku 1968 zabýval studiem polynéských kultur, jazyků a slovesnosti. Sestavoval slovníky a překládal moderní literaturu i tradiční lidovou slovesnost. Přítomný svazek přináší texty zaměřené výhradně na souostroví Havaj, obsahuje autorovo pojednání o dějinách Havaje, dobové dokumenty, mýty, překlady poezie a také česko-havajský a havajsko-český slovník. Kniha není určena jen odborníkům na Polynésii, ale osloví také zájemce o literaturu, poezii a historii.


...avaj: historie, mýty, poezie je prvním svazkem z literární pozůstalosti Václava A ... Báje a pověsti - mýtická vyprávění z dávných dob ... ... . Černého. Ten se od roku 1968 zabýval studiem polynéských kultur, jazyků a slovesnosti. Sestavoval slovníky a překládal moderní literaturu i tradiční lidovou slovesnost. Kniha Havaj: historie, mýty, poezie je prvním svazkem z literární pozůstalosti Václava A. Černého. Ten se od roku 1968 zabýval studiem polynéských kultur, jazyků a slovesnosti. Kniha Havaj: historie, mýty, poezie je prvním svazkem z literární pozůstalosti V ... Havaj historie myty poezie vaclav cerny levně | Blesk zboží ... . Kniha Havaj: historie, mýty, poezie je prvním svazkem z literární pozůstalosti Václava A. Černého. Ten se od roku 1968 zabýval studiem polynéských kultur, jazyků a slovesnosti. Kniha Havaj: historie, mýty, poezie je prvním svazkem z literární pozůstalosti Václava A. Černého. Ten se od roku 1968 zabýval studiem polynéských kult...SOUVISEJÍCÍ KNIHY