Mandaly od A do Z

Mandaly od A do Z - Madonna Gauding | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Madonna Gauding
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mandaly od A do Z.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mandaly od A do Z ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Madonna Gauding. Číst Mandaly od A do Z Online je nyní tak snadné!

POPIS


Barevné ornamentální obrazce zvané mandaly provázejí lidstvo už od dávnověku a představují harmonické spojení "nebes" se zemí. Neslouží ale jen k okrase, nýbrž i k posílení různých oblastí života, k meditaci, očištění… Tato rozměrem malá, ale obsahem rozsáhlá knížka vás seznámí nejen s historií těchto mocných obrazců, ale naučí vás s nimi také pracovat a samozřejmě různé typy mandal rovněž vytvářet. K tomu, abyste je mohli k svému prospěchu využívat, nemusíte být buddhistickými mnichy v klášteře - jejich očistná a podpůrná síla působí vždycky a všude a přispívá k ozdravení a harmonizaci osobnosti.


...é ornamentální obrazce zvané mandaly provázejí lidstvo už od dávnověku a představují harmonické spojení "nebes" se zemí ... Mandaly od A do Z: Velký výběr návodů na tvorbu mandal k ... ... . Neslouží ale jen k okrase, nýbrž i k posílení různých oblastí života, k meditaci, očištění…Rozměrem malá, ale obsahem rozsáhlá knížka Mandaly od A do Z vás seznámí nejen s historií těchto mocných obrazců, ale naučí vás s ... Další publikace z oblíbené série „od A do Z", tentokrát o tajemném umění mandal. Posvátné obrazce k harmonizaci energie a životní síly, pracovní příloha se 40 mandalami k vybarvení. Barevné ornamentáln ... Mandaly od A do Z - Madonna Gauding | Databáze knih ... . Posvátné obrazce k harmonizaci energie a životní síly, pracovní příloha se 40 mandalami k vybarvení. Barevné ornamentální obrazce zvané mandaly provázejí lidstvo už od dávnověku a představují harmonické spojení „nebes" se zemí. Další publikace z oblíbené série „od A do Z", tentokrát o tajemném umění mandal. Posvátné obrazce k harmo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY