Jedovaté rostliny, jedovatí živočichové

Jedovaté rostliny, jedovatí živočichové - Horst Altmann | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Horst Altmann
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedovaté rostliny, jedovatí živočichové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jedovaté rostliny, jedovatí živočichové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Horst Altmann. Číst Jedovaté rostliny, jedovatí živočichové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokojové i plané rostliny a jejich zahradní formy: tisovité, cypřišovité, podražcovité, pryskyřníkovité, mákovité, bukovité, silenkovité, brukvovité... Živočichové: pavoukovci, hmyz, obojživelníci a plazi... Zevrubné informace: u každé rostliny či živočicha najdete jejich popis, výskyt, jed a jeho účinky, příznaky otravy, první pomoc i nejvhodnější terapii. Užitečný dodatek: kniha obsahuje fotografický přehled jedovatých i jedlých plodů, seznam nejedovatých stromů a keřů vhodných k výsadbě a slovníček lékařských odborných výrazů. Rejstříky latinských i českých názvů.


... rostliny můžeme rozdělit na prudce jedovaté a jedovaté ... PDF Rostliny v lese - zshrjesenik.cz ... . Většina z nich se vyskytuje ve volné přírodě, některé se pěstují i jako okrasné v bytě či ve sklenicích. V tomto videu se podíváme na nejjedovatější rostliny, na které je možné narazit v našich luzích a hájích. ---- Všechny obrázky a hudba v tomto videu spadají pod licenci Creative ... Literatura. TELIČKOVÁ, Zuzana. Nejjedovatější rostliny světa. Příroda.Listopad-prosi ... Seznam jedovatých rostlin - Wikipedie ... . Nejjedovatější rostliny světa. Příroda.Listopad-prosinec 2008, s. 68-69. ISSN 1803-3318.; Související články. Seznam ... Jedovaté rostliny a jedovatí živočichové Středa 24. 9. 2008 na ČT2. Nastavit připomenutí ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY