Jako v nebi

Jako v nebi - Martin Patřičný | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Patřičný
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jako v nebi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jako v nebi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Patřičný. Číst Jako v nebi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jako v nebi je v pořadí šestá kniha "dřevěného" výtvarníka Martina Patřičného. Za osm let dokončil sedm povídek. Jejich příběhy se tak dlouho vracely, až je musel napsat. V každé z nich najdete jiný sevřený svět. Postavy, které k vám přijdou i ty, které mít rádi nebudete. Vrátíte se k nim. Lidské vztahy a erotika jsou přítomné ve většině povídek, jako v našich životech či alespoň snech. Nechte si mezi povídkami trochu času na zažití. A nepřeskakujte, Patřičný šetří slovy.


... Jako v nebi, jenže jinak najdeme rozhovor se ženou, která na horské samotě pár kilometrů od slovenských hranic žije v podstatě celý dlouhý život ... Jako v nebi, jenže jinak - Aleš Palán/Johana Pošová ... ... . Setkáme se s chlapíkem, který před dvaceti lety koupil staré vojenské auto a v něm se od té doby skrývá mezi jihočeskými rybníky. "Jako v nebi" V mém salonku Vám nabízím kvalitní kosmetické služby za přístupné ceny s použitím značkové kosmetiky. Mimo to Vám ráda poskytnu i tyto služby: masáže, modeláž nehtů, manikúru, p-shine, parafínové zábaly a mnoho dalšího. Luxusní ubytování. V ... Jako v nebi, jenže jinak - Nová setkání se samotáři z Čech ... ... . Mimo to Vám ráda poskytnu i tyto služby: masáže, modeláž nehtů, manikúru, p-shine, parafínové zábaly a mnoho dalšího. Luxusní ubytování. V nabídce Wellness hotelu V Nebi jsou útulně zařízené pokoje a nadstandardně zařízené suity, které Vám pobyt V Nebi maximálně zpříjemní.Pokoje a suity. Dárkový certifikát. Všechny služby Wellness hotelu V Nebi můžete věnovat svým blízkým, rodi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY